Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

5 правил ідеальної весільної фотосесії

5 правил ідеальної весільної фотосесії
 

Весільні фотографії – це та річ, яку ви будете переглядати безліч разів, показувати рідним і близьким, згадуючи найщасливіший день у своєму житті. Щоб після весілля залишилися тільки найкрасивіші і найяскравіші моменти цього дня, до весільної фотосесії варто поставитися з усією серйозністю. І в цьому вам допоможуть 5 простих правил.Вибирайте тільки професійного фотографа

Ніякі родичі чи друзі не зможуть зафіксувати на фотографіях ті емоції і моменти, які ви переживали в цей день. Таке під силу тільки справжньому професіоналу. Тому приділіть пошуку хорошого фотографа особливу увагу.

Відмовтеся від стандартів

Якщо у вашому місті є певний маршрут, по якому їздять всі весілля – відразу скажіть "Ні!", якщо не хочете отримати банальні фотографії, як у всіх. Ваша фотосесія повинна бути особливою, рівно, як і ваш день. Зустріньтеся напередодні весілля з фотографом і обговоріть свої ідеї, знайдіть нові місця, продумайте тематику зйомки, і тоді ваша фотосесія стане дійсно унікальною.

Вся увага на молодих

Весілля – це ваш день, а не день зустрічі з родичами. Так, можна зробити пару-трійку загальних знімків з рідними і близькими, але не захоплюйтеся цим. Все ж таки в цей день в центрі уваги повинні бути ви, тому основну масу фотографій повинні складати знімки нареченого і нареченої, а ніяк не бабусь і дідусів, тіток і дядьків.

Будьте ініціативними

Якщо під час фотосесії вам в голову прийшла якась ідея – скажіть про неї! Як правило, фотографи не люблять працювати з напівживими ляльками, їм потрібна віддача. Коли молодята активні і енергійні, з такою парою набагато цікавіше працювати, а відповідно і знімки виходять значно кращими.

Будьте спокійні і більше посміхайтеся

Сьогодні ваше свято, і в ньому вже немає місця порожнім переживанням – для цього у вас був час на підготовку. Тому постарайтеся просто розслабитися, бути максимально спокійними, рухатися природно і частіше посміхатися. Камера бачить все!

Сподіваємося, наші поради будуть корисними для вас, і ваша весільна фотосесія вас не розчарує!

Автор: Сальнікова Катерина
 

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас