Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Що робити, якщо зламався замок

Що робити, якщо зламався замок
 

Кожен з нас хоча б раз стикався з ситуацією, коли терміново потрібно йти на роботу або у справах, а тут, як на зло, застряг ключ у замку, двері не закриваються або замок просто не хоче випускати вас з дому. Чекати на майстра часу зовсім немає, як же бути в такій ситуації?Отже, якщо вам не вдається відкрити замок зсередини чи зовні, тоді можна спробувати відкрити його з іншого боку. Нерідко такий нехитрий прийом спрацьовує, але коли впораєтеся зі справами, все ж викличте майстра, нехай подивиться замок зсередини.

У разі, коли ключ застряг у замку і не провертається, не варто намагатися провернути його силою – цим ви можете остаточно зламати механізм. У цій ситуації спробуйте спочатку потроху розворушити ключ, і тоді замок може вам піддатися, і ви зможете спокійно відкрити або закрити двері.

Іноді буває й так, що закриваючи або відкриваючи двері, ключ раптово ламається і залишається в замковій щілині. Якщо ключ поламався, а закрити або відкрити двері так і не вдалося, можна спробувати доштовхнути уламок залишком ключа і відкрити двері. В іншому випадку доведеться підручними засобами діставати обламаний шматочок і пробувати знову відкрити замок іншим ключем.

Якщо вам пощастило, і вам вдалося роздобути викрутку, спробуйте зняти лиштву і подивитися, в чому справа. Звичайно, сам механізм замка – річ досить складна і розібратися в ній сходу не вдасться, але так ви хоча б наочно побачите, в чому проблема, і якщо це – елементарне западання язичка, тоді ви з легкістю зможете виправити його.

Що б не сталося з вашим замком, в будь-якому випадку постарайтеся якомога швидше викликати майстра і при необхідності замінити замок. Адже, навіть якщо зараз вам вдалося впоратися з цією ситуацією, не можна виключати можливість, що незабаром вона може повторитися, і як завжди в самий непідходящий момент.

Автор: Сальнікова Катерина

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас