Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Яке жіноче взуття найзручніше?

Яке жіноче взуття найзручніше?
 

Красиві ніжки – найкраща прикраса кожної жінки. І, звичайно ж, на цих ніжках повинно бути не менш гарне взуття, яке додасть жіночності і елегантності будь-якого образу. Але не варто забувати про здоров'я та комфорт, адже незручне взуття здатне не тільки зіпсувати ходу, але і вплинути на здоров'я і красу ваших ніжок. Про те, яке взуття найзручніше, і як вибрати ідеальну пару для себе, ми розповімо вам далі.Багато хто помилково вважає, що найзручнішим є взуття на низькому ходу. Насправді, плоска підошва не амортизує при ходьбі, тим самим збільшуючи навантаження на хребет і суглоби.

Жінкам, які звикли ходити на каблуках, найзручнішим взуттям будуть туфлі або чобітки на підборах. Але підбори теж бувають різні. Товсті стійкі каблуки з широкою основою подарують куди більше комфорту, ніж тонкі шпильки. До того ж такі моделі на піку популярності сьогодні.

Оптимальна висота каблука, від якої ваші ніжки не будуть швидко втомлюватися, становить в середньому 5-6 см. Від взуття на більш високому каблуці ноги будуть швидко набрякати, а більш низький каблук збільшить навантаження на суглоби і може привести до травмування п'яти. Не варто також вибирати моделі на тонкій підошві. У такому взутті ви будете буквально відчувати кожен камінчик, через що до вечора можуть сильно «гудіти» ступні ніг.

Для жінок з надмірною вагою ідеальним варіантом стане взуття на невеликий танкетці або низькому каблуці, висотою до 4 см з хорошим супінатором. Також хорошим вибором стане ортопедичне взуття, яке сприяє рівномірному розподілу ваги, але коштує воно набагато дорожче. Якщо немає можливості придбати ортопедичне взуття, гарною заміною йому стане ортопедична устілка, завдяки якій навіть до кінця важкого дня «на ногах» ви не відчуєте важкість і втому.

Варто також розуміти, що всі ми різні, тому важливо підібрати для себе найбільш зручний підйом і висоту каблука. Знаючи це, ви завжди в магазині з легкістю зможете визначити, чи зручно вам буде в тому чи іншому взутті.

На взутті, як і на білизні, економити просто не можна, в іншому випадку ви ризикуєте не тільки зіпсувати ходу, але і сильно підірвати здоров'я ваших ніжок. Будьте красиві, і нехай взуття вам дарує тільки комфорт і насолоду.

Автор: Сальнікова Катерина

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас