Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Вибираємо матрац за ступенем жорсткості

Вибираємо матрац за ступенем жорсткості
 

Хороший матрац здатний подарувати міцний сон на всю ніч. Крім того, від якості матраца, на якому ви спите, також залежить здоров'я вашої спини. Але чомусь, коли справа доходить до вибору матраца, багато людей починають губитися. Чи то справа у величезній кількості різноманітних наповнювачів, які часом нічим особливо й не відрізняються один від одного, чи то в величезному асортименті.Сучасні магазини готові надати вибір з десятків моделей матраців на будь-який смак, і іноді це може викликати деякі труднощі у виборі. Насправді вибрати і купити матрац не так вже й складно. По суті, всі матраци можна розділити на 4 категорії: жорсткі, середньої жорсткості, м'які і двосторонні.

Жорсткі матраци

Такий матрац найкраще підійде спортсменам, дітям і підліткам, людям з надмірною вагою і просто любителям спати на твердому. Жорсткі матраци забезпечують відмінну підтримку хребту, завдяки чому м'язи розслаблюються, забезпечуючи повноцінний відпочинок. Звичайно, до такого матрацу ще потрібно буде звикнути, але з часом ви отримаєте величезний прилив сил вранці. Відвідайте інтернет-магазин marketmebeli.com/matras-delhi-matroluxe/, щоб придбати високоякісний і дуже комфортний жорсткий матрац, який зробить ваш сон не тільки міцним і приємним, але й здоровим.

Матраци середньої жорсткості

Матраци середньої жорсткості – це найкращий вибір для тих, хто просто любить добре і багато поспати. Такий матрац вигідний тим, що ступінь його жорсткості можна легко підкоригувати в ту чи іншу сторону за допомогою більш жорсткого або м'якого наматрасника. Матраци середньої жорсткості підходять основній масі людей, у яких немає проблем зі здоров'ям.

М'які матраци

М'які матраци стануть найкращим вибором для людей з невеликою вагою, наприклад для дівчини. Жорсткий матрас не буде прогинатися під невеликою вагою, тим самим змушуючи деформуватися хребет. В такому випадку щоранку ви будете прокидатися з жахливим болем в тілі абсолютно без сил. Навіщо ж мучитися? Також м'які матраци рекомендують купувати людям похилого віку, коли скелет вже давно сформований і вимагає більш уважного ставлення і комфорту.

Двосторонні матраци

Двосторонні матраци – це прекрасний вибір для тих, хто не може однозначно визначитися з тим, який матрац йому краще вибрати, а також тим, хто страждає від болю в спині. Так, в періоди дискомфорту ви зможете спати на більш жорсткій або м'якій стороні. Або просто іноді міняти ці сторони, коли вам захочеться, в залежності від настрою або вашої особистої примхи.

Такий підхід значно спрощує вибір, чи не так? Бажаємо вам приємних покупок, і нехай ваш новий матрац подарує вам здоровий сон.

Автор: Сальнікова Катерина

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас