Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Що подарувати батькам на Новий Рік

Що подарувати батькам на Новий Рік
 

Сучасний світ наповнений всілякими гаджетами, які роблять наше життя простішим і приємнішим. Отримати новомодний гаджет в подарунок на Новий Рік буде радий кожен представник молодого покоління, а ось старшим людям, як наші батьки, такі штучки ні до чого, та й якимись речами їх навряд чи здивуєш. Так чим же можна порадувати батьків на Новий Рік?Щоб відповісти на це питання, пропонуємо згадати, чим жили наші батьки, що для них було цінне в часи їхньої молодості? Адже є дуже багато речей, які для них були межею мрій в ті часи, і напевно залишилися такими і зараз. Наприклад, сходити в театр на улюблену виставу, квитки в яку було не дістати. Так чому б не виконати заповітну мрію, тим більше що сьогодні зовсім не складно купити квитки в будь-який театр на будь-яку виставу. Такий подарунок батьки неодмінно оцінять по достоїнству.

За часів молодості наших батьків весь їхній відпочинок зводився до того, щоб поїхати в село до бабусі, а в найкращому випадку – в якійсь санаторій. Тоді подорожувати, і тим більше, їздити за кордон, мало хто міг собі дозволити. Сьогодні ж всі кордони відкриті, а комфортні авіалайнери зроблять відпочинок легким і приємним. Європа, Азія, Індія – все це не тільки відкрито, але і доступно сьогодні. Подаруйте своїм батькам подорож, адже подивитися нові країни і відчути дух інших культур – це неймовірно захоплююче.

Тоді в дефіциті було безліч речей, і я думаю, якщо гарненько розпитавши батьків, у вас з'явиться цілий список нездійснених бажань, які сьогодні можна виконати легко і просто. Можливо, ваша мама завжди мріяла про фарфоровий сервіз або позолочений годинник, а батько насправді завжди хотів надувний човен для риболовлі або справжній набір снастей на всі випадки життя. Адже, погодьтеся, сьогодні придбати ці речі зовсім не складно, а батьки настільки звикли собі у всьому відмовляти, що вже і не замислюються над тим, щоб купити собі все це.

Якщо ви хочете побачити багато щастя і море подяки в очах батьків, тоді просто виконайте одну з тих мрій, яким так і не судилося збутися в їхній глибокій молодості. А нам залишається побажати вам щасливого Нового Року, і нехай в наступаючому році неодмінно знайдеться місце і для виконання вашого бажання!

Автор: Сальнікова Катерина

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас