Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Новий Braun SensoCare – стайлінг без кордонів

Новий Braun SensoCare – стайлінг без кордонів
 

Новий рік – відмінний час, щоб почати життя з чистого аркуша і відкрити нову себе! Ідеальна укладка, чарівні кучері або простий і стильний образ – змінюйтеся де захочете і коли захочете. А перший у світі стайлер Braun SensoCare з інноваційною автоматичною технологією адаптації температури допоможе зробити приголомшливу укладку з максимальним термозахистом.За допомогою гарячої укладки можна легко слідувати останнім трендам і вражати оточуючих образами з червоної доріжки. Але найчастіше ціна, яку ми за це платимо, - це стан нашого волосся. У новому Braun SensoCare наука поєднується зі стилем. У той час як деякі стайлери працюють при фіксованих високих температурах, що призводить до пошкодження волосся, Braun SensoCare – перший у світі стайлер, обладнаний вбудованими датчиками, що пристосовують температуру стайлера по довжині волосся від коренів до кінчиків.

Саша Бройер, зоряний стиліст і посол Braun: «Бажання жінок слідувати останнім трендам, представленим на червоних доріжках, є абсолютно природним. І ключ до стильних салонних укладок в домашніх умовах – новий стайлер Braun SensoCare, який поєднав у собі науку і бездоганний стиль. Інтелектуальні датчики дбають про те, щоб ваше волосся було укладене як у справжньої кінодіви і при цьому зберегло свій здоровий блиск».

Завдяки інноваційній технології стан волосся під час укладки оцінюється датчиками 20 разів на секунду. І температура пластин стайлера адаптується під індивідуальні потреби відповідної частини пасма. Унікальні характеристики SensoCare дозволяють стайлеру підлаштовуватися під вас і удосконалюють процес укладки. А значить, ви можете робити найрізноманітніші приголомшливі укладки, захищаючи при цьому своє волосся від пошкоджень.

Секрети красивої укладки від зоряного стиліста Саші Бройера

стайлер Braun SensoCare Захист. Під впливом високої температури з волосся випаровується цінна волога, через що воно стає сухим і ламким. Тому віддавайте перевагу стайлерам з контролем температури, таким як Braun SensoCare. Чим здоровіше ваше волосся, тим більш блискучим воно виглядає!

Розчісування. Підберіть правильну щітку для щоденного використання. Хороший вибір – щітка Satin-Hair від Braun з технологією IONTEC, щоб волосся було блискучим і здоровим.

Стан. Харчування. Любов. Знайдіть час для догляду за волоссям. Переконайтеся, що користуєтеся засобами, які підходять вашому типу волосся. Адже здорове волосся – основа будь-якої шикарної укладки.

Ви можете пуститися в експерименти в пошуках образу, а волосся залишиться захищеним навіть при гарячій укладці. Новий Braun SensoCare – тільки стиль, ніяких компромісів.

Дізнатися більше про Braun SensoCare і подивитися навчальні відео від Braun і зоряного стиліста Саші Бройера можна на сайті www.braun.com.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас