Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як підібрати стрижку для дитини

Як підібрати стрижку для дитини
 

До певного віку те, яку зачіску носитиме дитина, вирішують тільки батьки. Коли ж дитина підростає і у неї з’являються свої смаки, вподобання, уявлення про те, що таке красиво і стильно, а що – ні, батькам, часом, доводиться не солодко. Трапляються суперечки і сварки, адже уподобання дитини формує картинка з телевізора, комп’ютера, модних журналів, де креативні стрижки з рваними кінцями і звисаючими на пів обличчя чубчиками, виглядають дуже доречно. І не завжди легко пояснити дитині, що такі зачіски є непрактичними на щодень, а також – не зовсім личать школяру, який має виглядати охайно.А інколи дитина обирає стрижку, яка зовсім їй не пасує, бо не здатна ще аналізувати таких тонкостей: подобається і все! Якщо Ви спокійно поясните усі плюси стрижки, яку запропонуєте і вкажете на недоліки зачіски, обраної дитиною, то відсоток того, що «ваша візьме» значно зросте.

Отже, на що варто звернути увагу, обираючи стрижку для дитини? Звісно, тут все як і в дорослих: враховується тип волосся, форма обличчя (у хлопчиків і форма черепа, якщо мова йде про коротку стрижку, названу в народі «їжачок»), пропорції тіла. У дитини високе чоло – пасуватиме стрижка з чубчиком, проте зважте і на структуру волосся, якщо воно в’ється – можуть виникнути проблеми з укладкою чуба, а оскільки дитина лише вчиться доглядати за собою, то таке завдання може сильно ускладнювати їй життя.

Кругленьке личко буде вдало обрамлено асиметричним чубчиком, а видовженому пасуватиме прямий чуб. Якщо форма черепу не ідеальна – краще уникати дуже коротких стрижок (актуально для хлопчиків), стирчать вушка – не обирайте зачіску, як відкриватиме цей недолік, краще, нехай перукар залишить довші пасма з боків, які накриють вушка. Актуальною в усі часи залишається «шапочка». Якщо переходи зробити більш чіткими, зачіска виглядатиме акуратною, а плавні переходи зроблять образ більш невимушеним.

Коли мова заходить про дитячу стрижку, то окрім звичних вимог, виникають додаткові: дитина має виглядати акуратною, зачіска не повинна спадати наперед, заважаючи писати і читати, адже це може викликати серйозні проблеми з зором. Буває, що батьки прагнуть особливим чином підкреслити індивідуальність свого чада, обираючи для дитини дуже екстравагантну зачіску. Маєте зважати і на те, що інколи замість бажаного ефекту «Вав!», виникає зовсім протилежний, який може нашкодити дитині, викликавши труднощі при налагодженні контактів з однолітками, не варто експериментувати.

Автор: Марта Павлюк

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас