Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Що подарувати педагогу на 8 березня

Що подарувати педагогу на 8 березня
 

8 березня – це не тільки свято улюблених матусь та бабусь, це свято всіх жінок. А хто піклується про наших дітей, виховує і вчить їх, поки ми на роботі? Звичайно ж, дорогі педагоги, для яких наші діти нерідко стають, як рідні. Вони так само щиро радіють їхнім досягненням, засмучуються через невдачі і кожен день, не втомлюючись, вкладають в них частинку своєї душі.Привітати вчителів у школі і вихователів у садочку з міжнародним жіночим днем не тільки варто, а просто необхідно. У кожному навчальному закладі існують свої традиції, але ніколи не буде зайвим, якщо ваша дитина захоче привітати свою улюблену вчительку особисто, проявивши чуйність і увагу. У цьому випадку найкращим подарунком вчительці стане щось, зроблене своїми руками – такі подарунки педагоги зберігають роками, згадуючи про своїх учнів.

Якщо ви думаєте над подарунком від усього класу або групи, то відмінним варіантом стане кошик фруктів, який сучасні вчителі не можуть собі дозволити за свою зарплату. Такий подарунок буде не тільки приємний, але і дозволить улюбленим учителям здорово відсвяткувати це свято. Покладіть в корзинку ананас, трохи апельсинів, бананів і яблук, баночку червоної ікри, пачку хорошої кави, пляшечку вина і шматочок смачного сиру – цього буде більш ніж достатньо, і будь-яка вчителька буде дуже і дуже вдячна.

У деяких навчальних закладах прийнято навіть на такі свята дарувати більш дорогі подарунки. У цьому випадку, якщо вам дозволяють фінанси, можете порадувати вчительку хорошою кавоваркою, щоб перевіряти вночі зошити було приємніше за чашкою кави, або мультиварку, яка значно заощадить час і сили на домашні клопоти.

Також можна просто запитати у педагогів, що б хотілося їм отримати як подарунок від учнів і батьків на 8 березня. Хоча, звичайно в таких випадках основна маса відповість, що нічого не треба. Тоді можна купити гарний букет квітів і подарувати конвертик з грошима або із сертифікатом в магазин косметики, суму вже вам доведеться визначати самостійно.

Величезну роль відіграє і те, як саме подарунок буде вручений. Якщо дозволяє час, можна придумати і відрепетирувати з дітьми веселу сценку або взагалі влаштувати святковий міні концерт для вчителів і в процесі привітати улюблених педагогів, якщо ж можливості немає, тоді можна обійтися і парою красивих вітальних віршів або веселим жартівливим поздоровленням.

Автор: Сальнікова Катерина

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас