Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Топ-3 годинника для маленьких принцес

Топ-3 годинника для маленьких принцес

Обрати годинник для маленької принцеси – завдання для справжніх батьків. Вони ставлять задачу максимального і всебічного розвитку своєї дитини з самих юних років, у тому числі і безпомилкової орієнтації в часовому просторі. Для цього варто обирати дівчинці власний годинник, що має показувати, котра зараз година, і просто подобатися. Подобатися наручний годинник має обов'язково – це стимулюватиме дитину як можна частіше звертати увагу на цей загадковий пристрій.Ми обрали для вас 3 дитячих годинники для маленьких дівчат, що є найкращими пропозиціями на українському годинниковому ринку. У відборі не брали участі механічні годинники через високу вартість і їхню низьку ударостійкість. Також не розглядалися дешеві китайські годинники, які мало того, що швидко ламаються, так і просто виконані з неякісних матеріалів, що можуть бути шкідливими для здоров'я дитини.

1. Дитячий годинник Timex T7b151

Це не просто годинник, а справжня маленька казка для маленької принцеси. Цей тендітний рожевий годинник має магічний малюнок зірочок і черевичків на приємному на дотик тканинному ремінці, а черевички ще і присутні як візуалізація секундної стрілки. Така композиція не зможе лишити дитину байдужою і обов'язково буде постійно підіймати настрій. Цей американський годинник має ще одну функцію, що справляє враження. Це функція підсвічування циферблату прямо з-під нього, коли натискаєте на переводну голівку. Корпус виготовлений з високоякісного пластику, що є найкращим для ніжної дитячої шкіри.

Дитячий годинник Timex T7b151

2. Дитячий електронний годинник Casio LW-200-4BVEF

Колір цього дитячого годинника рожевий, як і у попередньої моделі, аля є також варіант в ніжно-блакитному кольорі. Час на дисплеї цієї моделі відображається цифрами. Є у моделі цікаві для діток функції секундоміра та будильника, що буде допомагати вчасно вставати до школи. В цьому годиннику встановлена батарейка з високою ємкістю - вік її роботи дорівнює десяти рокам.

Дитячий електронний годинник Casio LW-200-4BVEF

3. Класичний дитячий годинник Casio LTP-V001GL-7BUDF

Це справжній жіночий годинник, що через свої мінімальні розміри і невисоку ціну можна віднести до дитячих. На класичному циферблаті часові мітки відмічені цифрами. Корпус має гарний золотистий колір, а ремінець виготовлений з якісної натуральної шкіри. Плюсом цієї моделі є те що її маленька принцеса зможе носити навіть коли подорослішає.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас