Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Корекція брів

Корекція брів

Саме брови символізують образ їхнього власника. А брови доглянуті й акуратні – свого роду пропуск у світ досконалості і спокуси. У всьому світі, в тому числі, і корекція брів в Києві сьогодні – просто необхідна процедура косметології в боротьбі за свою красу, яка здійснюється з метою надання бровам правильних, гарних обрисів. Дана процедура показана як чоловікам, так і жінкам.При корекції брів видаляють зайве волосся і формують чіткий силует брів.

У сучасній столичній косметології застосовуються безліч способів і методів, кожен з яких має переваги і недоліки.

1. Метод корекції ниткою. Займає всього близько 20 хвилин, протягом яких видаляються непотрібні волоски, а біль є мінімальним. Основна перевага методу – відсутність подразнень, тому рекомендується пацієнтам з чутливою шкірою. Недолік – досить складний процес, який передбачає достатній досвід і вправність майстра.

2. Метод корекції брів пінцетом. Час здійснення – до 15 хвилин, в процесі яких професійний майстер пінцетом видаляє зайве волосся надаючи бровам потрібної форми.

Безперечні плюси даного методу – його легкість виконання і практична доступність кожному. Пінцетом поправити форму без проблем можна самостійно вдома. Мінуси – короткочасний результат, а знову відросле волосся товстіше і жорсткіше.

3. Метод корекції брів воском. В основному, виконується майстрами-профі. Час виконання – до 15 хвилин. Перевага корекції брів воском – позбавлення від найменших, практично невидимих волосків. Зростання нового волосся при цьому значно сповільнюється. Недолік – відносна складність в самостійному проведенні процедури так як присутній високий ризик травмування та подразнення шкіри.

Результат видалення волосся пінцетом і ниткою триває до 1 місяця, а воском – до 1,5 місяців.

При бажанні брови можна пофарбувати в будь-який колір.

У більшості випадків при корекції ниткою або пінцетом не існує протипоказань, але от якщо вибір ліг на корекцію воском – бажано попередньо здати аналіз на алергійність.

При бажанні і володіючи певними навичками, догляд за бровами можна проводити вдома самостійно. Однак, ефективність процедури буде значно вищою, якщо скористатися послугами майстрів з корекції брів. Саме майстер з необхідною кваліфікацією і досвідом допоможе підібрати правильний силует брів за типом обличчя, а також якісно виконати процедуру з неухильним дотриманням необхідних технологій. Тоді й результат буде наявний – Ваші брови будуть досконалої форми.

Деталі на сайті: Pilochka.kiev.ua

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас