Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Поради як заощадити на купівлі продуктів

Поради як заощадити на купівлі продуктів

Інтернет-магазин продуктів PRODUKTOFF піклується про своїх покупців. Незважаючи на підвищення цін на продукти харчування під впливом знецінення гривні, подорожчання енергоносіїв і транспортних витрат, ми допоможемо Вам заощадити і доставимо продукти харчування додому безкоштовно. Замовити продукти Ви можете самостійно через сайт або ж за телефоном: 044-331-54-54.Поради від PRODUKTOFF:

1. Обирайте товари категорії «Ціна дня»: у цій акційній категорії можна замовити продукти за найвигіднішими цінами. Категорія оновлюється двічі на тиждень.

2. Слідкуйте за акціями: у супермаркеті PRODUKTOFF щотижня проходить якась акція. Інформацію про акції Ви можете дізнатися на сайті, на наших соціальних сторінках, з розсилки і, зателефонувавши в наш call-центр.

3. Вибирайте товари власних торгових марок Фоззі: це дозволить не переплачувати, оскільки зазвичай в ціні товару значна надбавка за розкрученість торгової марки і бренду.

4. Обирайте товари власного імпорту Фоззі: навіть в умовах нестабільного валютного курсу, відсутність посередників і власна доставка продуктів дозволять Вам отримати товари світових виробників за приємними цінами.

5. Замовляйте продукти в фасовці великого об'єму і ваги: так Ви економите на упаковці.

6. Економте на доставці: при замовленні продуктів на суму понад 600 грн доставка безкоштовна.

7. У розділі «Для дітей» Ви зможете придбати підгузники, засоби дитячої гігієни, каші та пюре, а також аксесуари для годування за помірними цінами з безкоштовною доставкою додому.

Приємних покупок!

Ваш особистий супермаркет PRODUKTOFF.COM
 

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас