Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Власний підводний світ у кімнаті або як вибрати акваріум для дитини

Власний підводний світ у кімнаті або як вибрати акваріум для дитини
 

Не секрет, що діти просто обожнюють тварин, тому часто просять своїх батьків про те, щоб завести кішечку, собачку, папужку, хом'ячка або рибок. Останні з усього цього списку найменш вимогливі у догляді, тому, якщо ви хочете навчити свою дитину відповідальності за інші життя – акваріум стане ідеальним подарунком для початку.Чому? Хоча б тому, що доглядати за ним не так складно, як за іншими улюбленцями, а в разі від'їзду, вам не доведеться шукати того, кому можна залишити рибок, а просто можна буде попросити когось із рідних чи близьких навідуватися раз на два дні і годувати їх.

А тепер, давайте про все по порядку.

Який акваріум вибрати?

Якщо це – перша спроба вашої дитини в якості заводчика риб, не варто відразу купувати занадто великий або занадто маленький акваріум, адже доглядати за ними значно складніше. Оптимальним варіантом стане акваріум об'ємом близько 60, максимум 80 літрів від перевірених виробників, інакше він може текти і як наслідок – затопити сусідів, зіпсувати меблі та засмутити вашого малюка через загибель улюбленців.

Де поставити акваріум?

Розміщувати акваріум варто виключно на стійкій поверхні, яка без проблем витримає подібне навантаження. Краще, якщо це будуть неполіровані меблі, так як бризок не уникнути в будь-якому випадку. Акваріум варто розташовувати в досить світлому місці, але на деякому віддаленні від вікна, щоб уникнути потрапляння прямих сонячних променів, під якими активно розвиваються різні водорості.

Чим обладнати?

До складу середніх акваріумів від хороших виробників, як правило, вже входить блок освітлення і фільтр, в іншому випадку все це доведеться докуповувати окремо. Терморегулятор і компресор ставити не обов'язково, а скоріше, за необхідності – в цьому випадку краще проконсультуватися з досвідченими заводчиками риб або в магазині.

Яких рибок купити?

Для початку краще віддати перевагу найменш вибагливим, наприклад, купити кілька гуппі або гурамі. Відразу купувати дорогих декоративних риб не варто, так як вони більш вибагливі у догляді.

Як доглядати за акваріумом?

З доглядом за акваріумом може впоратися будь-яка дитина від 7 років. Все, що потрібно для цього – годувати рибок кожен день, раз на тиждень міняти половину води в акваріумі на нову, чистити фільтр від забруднень і періодично очищати стінки акваріума. Воду для акваріума краще брати попередньо очищену за допомогою фільтра або відстояну пару днів.

От і все!

Акваріум з рибками – це цілий підводний світ в кімнаті вашої дитини. Якщо ваш малюк буде відмінно справлятися з доглядом, з часом можна прикупити і різноманітний декор, водорості, корали і більше екзотичних мешканців, що неодмінно порадує крихітку.

Автор: Сальнікова Катерина

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас