Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Піймай мрію за хвіст: як заробляти, займаючись улюбленою справою

Піймай мрію за хвіст: як заробляти, займаючись улюбленою справою
 

Ідеальна робота – це хобі, яке приносить дохід. А ви хочете, прокидаючись, щоранку з задоволенням йти на роботу, передчуваючи прекрасний день? Хіба не це – мрія кожної людини? Але чому ми змушені просиджувати роки на ненависній роботі, витрачати свої сили і нерви на вередливе начальство? Чи готові ви повністю змінити своє життя і, нарешті, почати отримувати задоволення від кожного прожитого дня?За даними статистики, більше половини дорослих людей незадоволені своєю роботою, але ж в офісі ми проводимо куди більше часу, ніж удома з рідними або займаючись своїм хобі. З цим питанням зіткнулися і молоді випускники Алексіс Ірвін і Чіп Хайден. Попрацювавши трохи в офісі, вони вирішили відвідати найдальші куточки своєї країни, відправившись в подорож.

Проїхавши всю Америку, побувавши в різних містах і познайомившись з величезною кількістю людей, Чіп і Алексіс зібрали цілу колекцію історій реальних людей, які, слідуючи за своєю мрією, зуміли здійснити її, і сьогодні заняття улюбленою справою приносить їм непоганий дохід. Всі ці історії, а також практичне керівництво про те, як відшукати, досліджувати і здійснити свою мрію, зібрані в книзі «Поймай мечту за хвост: как зарабатывать, занимаясь любимым делом».

Це дійсне керівництво до дії для тих, хто давно замислювався про те, що пора щось змінити у своєму житті, але боявся відкрито заявити про свою мрію, а тим більше зробити вирішальні заходи, щоб здійснити її. У книзі ви знайдете масу цікавих історій, практичних вправ і рекомендацій, які допоможуть вам на шляху до здійснення своєї мрії. І навіть більше того, ви дізнаєтеся, як скласти робочий бізнес-план і грамотно скорегувати свої плани в залежності від потреб суспільства, залучити масу клієнтів і, нарешті, почати насолоджуватися життям і улюбленою справою.

Життя не для того дане, щоб просиджувати його на нудній і нецікавій роботі, а по вихідних скаржитися друзям на свого начальника. Почніть втілювати свою мрію прямо сьогодні, і завтра ви прокинетеся абсолютно щасливою людиною.

Успіхів і удачі вам на шляху здійснення власної мрії!

Автор: Сальнікова Катерина

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас