Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Актуальні зачіски та стрижки літа 2015

Актуальні зачіски та стрижки літа 2015
 

Літо – час, коли нам хочеться виглядати яскраво, можливо, саме тому перукарі підмітили тенденцію: влітку жінки бажають змінити образ частіше, ніж в будь-яку іншу пору року. У вас також зріє бажання змінити щось у власному образі? Тоді варто ознайомитись із головними сьогоднішніми тенденціями у перукарському світі: що модно, що актуально?

Тренд номер один – доглянуте волосся. Справді, якою б ультрамодною не була стрижка чи укладка – якщо волосся пошкоджене і тьмяне, образ не викликатиме захоплення. Тому, якщо ви досі цього не зробили, саме зараз почніть користуватися високоякісною косметикою для волосся.

У фаворитах вже довгий час – довге пряме волосся чи легка хвиля. Натуральність – ось що пропагується сьогодні, тому доглянуті пасма, які природно спадають на плечі – актуальний варіант укладки вже протягом кількох сезонів.

Гладко зачесане волосся із косим чи рівним проділом, або й узагалі без нього – ще одна модна тенденція цього літа.

зачіски та стрижки літо 2015

На противагу «гладкому» стилю, продовжують утримувати актуальність безпосередні зачіски з ефектом недбалості і розтріпаності.

зачіски та стрижки літо 2015

Пучок продовжує тримати впевнене лідерство в цьому сезоні: високий, низький, гладкий чи розтріпаний, сформований із волосся, скрученого у джгути… До речі, джгути із волосся – справжнє відкриття цього літа.

зачіски та стрижки літо 2015

Зачіски із косами, різноманітні плетіння продовжують зберігати популярність у hair-моді. Серед безлічі варіантів цьогоріч особливо актуальними є класичні довгі коси, які спадають на плечі.

зачіски та стрижки літо 2015

Ще один доказ того, що зараз в тренді простота та природність – популярність банальних низьких хвостів у цьому сезоні. Хвилі-гофре, або абсолютно гладка поверхня волосся, зібраного у хвіст якомога ближче до шиї – хіт цього літа.

зачіски та стрижки літо 2015

Щодо стрижок, актуальним сьогодні є довге волосся. Ті, кому комфортно із короткою шевелюрою, можуть звернути увагу на стрижки каре, боб, піксі, які зберігають свою популярність із сезону в сезон.

Каре у 2015 зберігає свою елегантність у формі, воно ефектно виглядатиме як на гладкому, так і на хвилястому волоссі.

зачіски та стрижки літо 2015

Боб у 2015 стає ще сміливішим: позаду – більш коротким, а передні пасма торкаються підборіддя.

зачіски та стрижки літо 2015

Стрижка піксі є достатньо короткою, але, незважаючи на це, вона дозволяє створювати ціле різноманіття образів: по різному зачісувати чуб, змінювати проділ, створювати «мокрий ефект», чи ефект «безладу» на голові, - стильно та зручно.

зачіски та стрижки літо 2015

Стилісти пропонують підкреслити свою оригінальність поголеними скронями, які стильно доповнюють як короткі стрижки, так і довге волосся.

зачіски та стрижки літо 2015

Змінюйтесь, адже це надихає і дає відчуття «підйому», а ще – допомагає утвердити початок нового періоду в житті. Але погодьтеся: важливо виглядати модно, проте куди важливіше - знайти себе, виглядати собою.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас