Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як вибирати кільця за формою руки і пальців

Як вибирати кільця за формою руки і пальців

Вибираючи нове кілечко для себе коханої, звичайно ж, ви хочете, щоб воно виглядало на вас надзвичайно. І не важливо, чи це якісна біжутерія, чи дорога ювелірна прикраса, ви не повинні купувати кільце, не примірявши його і не враховуючи форму своїх рук і пальців, як ви не купуєте сукню, яка може не підійти вам по фігурі. Якщо ви витратите трохи більше часу на вибір кільця за формою рук і пальців, воно буде виглядати так, ніби зроблено саме під вас. Отже, які ж колечка підійдуть під ваші пальчики?

Широкі або великі пальці

Власницям таких пальчиків найкраще підійдуть широкі кільця з великим декором. А кільце з роздвоєним ободом, наприклад, стане прекрасним вибором для жінок, які не люблять просто широкі кільця, та й виглядає така модель витонченіше. Кільця з двох або трьох обідків з квадратним або прямокутним каменем, або ж каменями, розташованими асиметрично, допоможуть приховати ширину пальця. Ідеальний вибір для вас – каблучка з великим каменем по центру, оточеним маленькими камінчиками.

Тонкі пальці

Ви повинні намагатися вибирати кільця, що не перевантажують пальці. Наприклад, кільце з великим каменем і тоненьким обідком на ваших пальчиках виглядатиме громіздко. Вам потрібно підбирати кільця, які зроблять палець візуально товще. Добре на вас виглядатимуть кілечка з широким ободом і маленькими камінчиками, а серед них може розташовуватися і більший центральний камінь.

Довгі пальці

Вам пощастило, на ваших пальчиках практично будь-які кільця виглядатимуть добре. Вам підійдуть кільця з каменем будь-якої форми: круглої, овальної, квадратної, прямокутної і т.д. Особливою популярністю у власниць довгих пальців користуються камені форми огранювання «Принцеса» - таке кілечко стане справжньою окрасою вашої ручки і приверне увагу до її краси.

Короткі пальці

Ваша мета – підбирати кільця, які візуально подовжують пальці. Вам ідеально підійдуть камені з формою ограновування овал, груша або маркіз. Також зверніть увагу на кільця з прямокутними каменями, але якщо у вас маленькі ручки, такий камінь виглядатиме громіздко. Вузький обідок стане найбільш вдалим вибором для вас – такі кільця виглядають дуже гармонійно на коротких пальчиках і візуально надають їм довжини.

Пальці з великими кісточками

Якщо у вас на руках великі кісточки, ви повинні вибирати кільця, які приковують увагу до самих пальців, а не до рук в цілому. Кільця з широким, товстим ободом привертатимуть увагу до себе, відволікаючи від кісточок. Купуйте кільця, прикрашені розсипом каміння, і ваші ручки отримають масу компліментів.

Маленькі руки

Простіше кажучи, маленьким ручкам йдуть маленькі кільця. Віддайте перевагу таким формам ограновування каменя, як принцеса, овал або серце. У цьому випадку прикраси не виглядатимуть громіздко. На маленьких руках чудово виглядають традиційні кільця з камінням класичного огранювання.

Великі руки

Якщо у вас великі руки, це означає, що у вас більше можливостей для сміливих експериментів. Чому б не приміряти яскраве коктейльне кільце з великим каменем, що розкриває ваші смаки і стиль? Вашим ручкам дійсно підійдуть незвичайні, великі, помітні прикраси – такі, які інші модниці просто не можуть дозволити собі носити.

Автор: Сальнікова Анна

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас