Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Які сумки актуальні цього літа?

Які сумки актуальні цього літа?
 

Сумка – це те, що завжди з нами, тому сказати, що сумка є важливим аксесуаром для кожної жінки – це не сказати нічого. Як вдало зауважив відомий засновник французького дому моди Louis Vuitton: «Сумка – це відображення статусу жінки». З цими словами важко не погодитись, можна навіть провести паралелі між роллю сумки в образі жінки та роллю годинника в довершеності чоловічого образу.Сумка допомагає нам завершити образ, розкриває наш характер. Ви здивовані? Насправді, це очевидно: сумка, яку ви носите, повідомляє оточуючим, як ви до себе відноситесь, натякає на смак та характер своєї власниці. Читаючи ці рядки ви зрозуміли, що терміново маєте оновити свій головний жіночий аксесуар? Ми підкажемо вам, на що звернути увагу у цьому сезоні.

Які сумки актуальні в цьому сезоні?

Сьогодні дизайнери взяли курс на універсальність, в цьому сезоні вітається змішування стилів. Почесне місце на подіумах цьогоріч зайняла сумка-мішок (сумка-торба), проте зараз вона вже не прикріплена до повсякденного стилю, як ми звикли вважати, а може бути родзинкою навіть строгого ділового стилю. Все завдяки експериментам із матеріалами: зміїна шкіра, замша – вони роблять елегантним будь-який виріб.

Також, вагоме місце серед трендів літа 2015 продовжує зберігати сумка-клатч. Вона стає доволі місткою та об’ємною, проте не втрачає свої елегантності. Вечірній же образ доповнить більш мініатюрний клатч у формі, наприклад, шкатулочки із багатим оздобленням – це також актуально сьогодні. Залишається модним і складний клатч, який можна носити як у розгорнутому, так і у складеному вигляді.

Не залишають своїх лідерських позицій і сумки-конверти, які за формою нагадують невелику папку. Такі моделі якнайкраще зможуть доповнити образ бізнес-леді, адже є дуже зручними для зберігання документів, планшетів і інших «атрибутів», які зазвичай супроводжують таких жінок.

Текстильні сумки знову виринули на модних подіумах під час показів колекцій весна-літо 2015, і це лише радує жінок, адже такі сумочки є дуже практичними та зручними: легкі, місткі та невибагливі у догляді.

Будьте модними цього літа!

Автор: Марта Павлюк

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас