Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як зберегти засмагу довше?

Як зберегти засмагу довше?
 

Відпустка закінчилась, а як спогад про неї нам залишилася бронзова засмага. Хочеться зберегти її якомога довше. Як це зробити? Читайте у нашій статті.Звісно, стійкість засмаги багато в чому залежить від індивідуальних особливостей шкіри, кольоротипу, а також від того, як ви отримали засмагу (згоріли на сонці в полудень, чи поступово набували рівного відтінку шкіри в напівтіні). Проте, життя будь-якої засмаги можна продовжити, якщо правильно доглядати за шкірою, уникати деяких процедур, підтримувати водний баланс організму, а ще, можна навіть дієту спеціальну підключити.

Отже, в першу чергу засмаглій шкірі потрібне інтенсивне зволоження. До речі, в арсенал звичних засобів, які ви застосовуєте щоденно для догляду за тілом, можна включити засоби із серії «після засмаги» («after sun»), які активно зволожують шкіру та закріплюють засмагу. Застосування таких засобів можна чергувати із звичайним зволожувальним доглядом. А от різноманітні креми та лосьйони із відбілювальним ефектом краще зараз відставити.

Якщо ви любите користуватись домашньою косметикою - уникайте засобів для догляду за шкірою, у складі яких такі інгредієнти, як огірок, молоко і кисломолочні, лимон, - для вас зараз вони є недоречними, адже також відбілюють шкіру, відповідно роблять засмагу нерівною. А от вмивання чаєм (як варіант – заморозити кубики із слабкої заварки і протирати ними тіло та обличчя, або ж використовувати чай в якості тоніка, адже він дійсно добре тонізує шкіру) – те що треба, ви будете смаглявою ще довго.

Також, допоможе продовжити життя засмаги домашній пілінг із кавової гущі (як додаткові компоненти такого скрабу можна використовувати рослинні олії: оливкову, мигдалеву, олію авокадо, кокоса чи інші, яєчний жовток, мед, якщо на нього немає алергії). Нанесіть такий скраб на шкіру, проведіть м’який пілінг, на якийсь час можете залишити його на тілі, а потім змийте теплою водою – шкіра порадує м’якістю та шовковистістю і смуглявість закріпиться, засмага виглядатиме рівнішою завдяки видаленню відмерлих клітин. А от більш глибоких пілінгів зараз слід уникати, вони не сприятимуть закріпленню засмаги.

Томатні і морквяні маски теж допоможуть закріпити бронзовий відтінок шкіри: змішайте м’якоть помідора чи натерту на дрібній терці моркву із улюбленою косметичною олією і нанесіть на обличчя, шию і зону декольте на 20 хвилин. Змийте теплою водою, зволожте шкіру.

Якщо ви бажаєте зберегти загар якомога довше, - в сауну зараз краще не ходити, адже під час того, як ви паритесь, з організму виділяється багато вологи, що є дуже небажано для стійкої засмаги.

Вітамін А допомагає утримати загар, тому тим, хто бажає бути смаглявим по-довше, необхідно споживати продукти, які його містять. До них відносяться яєчний жовток, молоко, абрикоси, морква, шпинат, яловича печінка, томати.

Автор: Марта Павлюк

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас