Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Осінь не за горами: обираємо якісну парасольку

Осінь не за горами: обираємо якісну парасольку
 

Обираючи добротну парасолю, варто звернути увагу на деякі важливі нюанси, які застрахують вас від невдалої покупки. Адже часто буває, коли обираємо нову парасольку, продавець запевняв у 100% якості, а на практиці – при найменшому пориві вітру її вивертає на усі боки, спиці стирчать, та й узагалі – механізм заїдає…Моделей парасольок існує дійсно багато: автомат, який відкривається та закривається лише натисненням на кнопку; напівавтомат, в якому вручну висувається ручка і розкривається купол; довга парасоля-тростинка. Насправді, чим простіша конструкція – тим надійніша парасоля, адже якщо менше різних деталей, то менше шансів, що вони зламаються. Отже, виходячи з цього твердження, у фаворитах надійності – найпростіші парасолі-тростинки.

Проте, складні парасолі, безумовно, більш практичні, адже вони компактні і легкі. Проте, цієї легкості виробник досягає завдяки тому, що використовує невагомі алюмінієві каркаси і делікатні спиці, які швидко ламаються при першій же зливі. Більш надійні моделі – із сталевими спицями, проте вони трохи важчі. Добре протистоять вітру сталеві спиці з титановим напилюванням, їх кінці виготовлені з вуглепластика.

Якість парасолі залежить не лише від її конструкції, а й від матеріалів, з яких вона виготовлена. З конструкціями розібралися, а щодо матеріалу, з якого виготовлений купол парасолі, найбільш невибагливим і зносостійким є нейлон. Парасолі з таким куполом, до речі, не дорогі. Гарніше виглядає поліестер (виготовлений під шовк, або під атлас), проте, така тканина більш вибаглива, не така стійка до зовнішніх впливів, як поліестр. Є, також, більш вишукані варіанти: поліестр із додаванням бавовни – надійний варіант. Якщо ж тканина купола парасолі має тефлонове просочування – на ній вода не затримується, а перетворюється на крапельки і скочується із купола додолу.

Коли купуєте парасольку, візьміть виріб в руки, спробуйте, чи зручно його тримати, розкрийте та закрийте парасолю кілька разів, переконавшись, що не заїдає механізм. Зверніть увагу на натяг тканини: у тростинки він сильніший, у складної – слабший, але тканина не має звисати, адже від вологи така парасоля просто провисне. Спробуйте злегка потрясти розкладеною парасолею: спиці не мають «бовтатися» в різні сторони. Зверніть увагу на місця кріплення тканини до спиць: добре, якщо тканина не просто пришита нитками, а й закріплена ковпачками.

Вдалої вам покупки! І більше ясних днів =)

Автор: Марта Павлюк

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас