Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Дитячі розмальовки – розвиваємо малюка

Дитячі розмальовки – розвиваємо малюка

Книжки-розмальовки – чудові дитячі забавки, значення яких в розвитку дитини важко переоцінити. Як стверджують дитячі психологи, надавати світу фарб – перший акт свідомого творіння вашого малюка. Придивившись до кольорів, які дитина використовує найчастіше, можна дати першу оцінку творчим здібностям юної особистості і, за потреби, внести перші корективи.

Паличка-виручалочка для батьків

Розмальовки справедливо вважаються серед батьків універсальним і найпопулярнішим засобом для угамування на якийсь час свого непосидька. Крім того, якщо дитині набридло сидіти за одною картинкою, варто замінити її на іншу (скажімо, недофарбовану фантастичну машину на веселого папугу з мультфільму) – як інтерес малюка повернеться з новою силою.

Але не слід так вузько використовувати цей багатогранний інструмент виховання! Книжка-розмальовка має колосальний цілющий потенціал, який з успіхом використовується з педагогічною метою в усьому цивілізованому світі. Охайно розмальована картинка дозволить малюку зрозуміти, що за добре виконане завдання він отримає еквівалентну винагороду: задоволення від результату і похвалу батьків. Саме так здійснюються перші кроки до розуміння закономірностей влаштування дорослого світу.

Ключик до правильного вибору розмальовки

Не хочете витрачати забагато часу на пошуки картинок, які б не викликали в дитини нудьгу і, водночас, пішли їй на користь? Для цього не обов’язково водити свого нащадка по магазинам і купувати подарунок разом. З інтернет-магазином Гренка купити цікаву книжку-розмальовку – не проблема. Варто запам’ятати одне просте правило: малюк буде з неослабним інтересом бавитись іграшкою, що підходить йому за віковою категорією. Те саме стосується дитячих книжок і розмальовок зокрема.

Якщо карапузу ще не виповнилося 4 рочків – йому підійдуть широкоформатні книжки-розмальовки з великими крупнодетальними зображеннями. В цьому віці малюк ще тільки вчить проводити чітку межу між намальованими двовимірними предметами, тому найкращими інструментами для малювання будуть пензлик і фарби, а не олівці чи тонкі фломастери. Яскраві сліди від широких розчерків пензлика сподобаються дитині, навчать краще розрізняти і не змішувати кольори на папері.

Починаючи з 5-річного віку, маленькому художнику буде неабияк цікаво розмальовувати живих істот: тварин, птахів, казкових істот. Малюнок має бути складнішим, ніж в розмальовках для раннього дитячого віку. На цьому етапі закладаються основи естетичного смаку маленької особистості. Можна користуватися олівцями і фломастерами.

Починаючи з 7 років, діти люблять малювати персонажів мультфільмів та казок. Розумним батьківським рішенням буде придивитися до вподобань свого чада і купити йому розмальовку з суперменом, русалонькою, чи казковим дракончиком.

Система фільтрів профільного інтернет-магазину дозволяє підібрати розмальовку за будь-яким критерієм. Це заощадить час і дозволить підібрати саме те, що потрібно Вашому малюку.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас