Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Довгі й короткі вечірні сукні 2016 – актуальні моделі цього сезону

Довгі й короткі вечірні сукні 2016 – актуальні моделі цього сезону
 

Одягаючи вечірню сукню, жінка відчуває себе королевою: розкішною і граціозною. І навіть якщо одягаєте ви її вкрай рідко – вечірня сукня повинна бути в гардеробі кожної. Які кольори, фасони, силуети, елементи декору будуть актуальні в цьому сезоні? Про це в нашій статті.Почнемо з кольорової палітри, адже в цьому сезоні вона надзвичайно широка: від ніжно-пастельних тонів до яскравих і насичених. Однак дотепер особливо актуальними залишаються «нейтральні» відтінки, адже природність є сьогодні головним трендом.

Одними з найбільш модних тонів сезону визнані: теплий жовто-коричневий відтінок Oak Buff (жовтий дуб), сірувато-зелений Desert Sage (польова шавлія), ніжно-рожеві Cashmere Rose (кашемірова троянда) і Rose Quartz (рожевий кварц). Також, в моду повертається насичений відтінок сицилійського вина Marsala, актуальним буде м'який помаранчевий відтінок Cadmium Orange (помаранчевий кадмій), сіро-синій Stormy Weather (шторм). І, звичайно, завжди актуальною, незалежно від моди, залишається чорна вечірня сукня, яка «дихає» особливим шармом і загадковістю.

Що стосується декору, в цьому сезоні особливо актуальний металевий блиск, який багато дизайнерів вважають головною прикрасою вечірнього вбрання, що є для нього цілком природним і доречним. Блискучі акценти – справжній хіт вечірньої моди 2016. Досягаються вони за допомогою, звичайно ж, розсипи каменів, стразів, використання особливої тканини.

Також, залишаються незмінно актуальними прозорі вставки, мереживо, які роблять образ жіночним і спокусливим. Легкі, багатошарові сукні теж неодноразово з'являлися на модних подіумах під час показів колекцій 2016. Вишивка – тренд, який нікуди не зникав, він збереже свою актуальність і в цьому сезоні.

Що стосується довжини вечірніх нарядів – тут, як і з колірними відтінками, можна знайти варіант на будь-який смак, адже актуальними будуть і короткі сукні-футляри, і довжина midi, яка особливо розкривається в цьому сезоні, і розкішні сукні максимальної довжини, пишні сукні-годе в підлогу з м'якими складками.

Будьте стильними в цьому сезоні. Відчувайте себе королевою у вашій вечірній сукні!

Автор: Марта Павлюк

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас