Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Взуття ручної роботи: ви можете собі це дозволити!

Взуття ручної роботи: ви можете собі це дозволити!

Індивідуальний пошив взуття набуває сьогодні особливої популярності, і це не випадково. Скільки тут переваг і додаткових «бонусів» – важко їх переоцінити. Одна з головних причин, яка підштовхує багатьох українців змінити походи у звичайні взуттєві магазини на візити до майстерні з індивідуального пошиття взуття – розчарування якістю представлених на ринку товарів.Висока вартість взуття – це, нажаль, не завжди гарантія його високої якості. Якщо ви хоча б раз шили взуття на замовлення, то вже не захочете купувати готові моделі у звичайному магазині. Висока якість, ексклюзивність, індивідуальний підхід до кожного клієнта та комфортні ціни – це ті основні переваги взуття ручної роботи, які приводять у майстерні все більше вдячних клієнтів.

Ви ніколи не задумувались над тим, що взуття теж можна шити за індивідуальним замовленням? Заінтриговані і вже знаєте, які б чобітки пошили собі на цю зиму? Зверніться до майстрів-професіоналів, що виготовляють взуття ручної роботи від інтернет-магазину "ЕтноДім" – ви не пошкодуєте! Тут створюють моделі на будь-який смак, а також удосконалюють вже готові вироби.

До речі, окрім стильного взуття своєї мрії, тут ви можете замовити дизайнерські вишиванки, в тому числі дитячі, вишиті сукні, а також ексклюзивні лляні футболки, а завершать образ оригінальні аксесуари: намисто, віночок, барвистий пояс чи плахта. Інтернет-магазин «ЕтноДім» etnodim.com.ua створили талановиті люди, висококваліфіковані професіонали, які люблять та шанують своє – українське – та прагнуть, аби вітчизняний товар зайняв заслужене місце серед світових брендів, яким по якості не поступається

В чому переваги пошиття взуття за індивідуальним замовленням?

Насамперед, ви можете замовити САМЕ ТЕ, про що давно мріяли, чого не змогли знайти у звичайних крамницях. Модель майбутнього виробу буде повністю обговорюватись з клієнтом, ви матимете змогу обрати усі деталі: від застібок, виду підошви і підбору, до матеріалу, з якого пошиють ваші капці.

Дуже важливий момент: під час знімання мірок будуть враховані усі особливості вашої стопи, що, безумовно, позначиться на комфортабельності виробу – він сидітиме справді ідеально. А ще, таких босоніжок чи чобіт ви більше ні на кому не побачите, що теж важливо, погодьтеся!

Виробники взуття на замовлення гарантують високу якість кожному клієнту та запевняють: їхнє взуття може конкурувати навіть із іменитими італійськими брендами. Чому б тоді не носити українське? Made in Ukraine – це модно! Будьте в тренді!

Автор: Марта Павлюк

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас