Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як доглядати за дитячими вушками після пірсингу

Як доглядати за дитячими вушками після пірсингу

Якщо ви вирішили проколоти дитині вушка, то повинні розуміти, що за ними потрібно буде ретельно доглядати. Неправильний догляд за проколотими вухами і у дітей, і у дорослих може загрожувати різноманітними вушними інфекціями і запаленнями, тому сьогодні ми поговоримо про те, як подбати про вушка дитини після пірсингу.У якому б віці ви не пробили вушка дитині, насамперед, вам потрібно стежити за ознаками алергічної реакції. Як правило, вушка проколюють сережками з медичного сплаву (який є гіпоалергенним), а через деякий час одягають інші, після чого у дитини може початися алергія на метал. За своїми ознаками і симптомами вона дуже схожа на інфекцію: шкіра навколо починає червоніти, стає гарячою, подразненною. У більшості випадків алергія проходить, якщо просто зняти сережки. Їх необхідно замінити на гіпоалергенні.

Найбільш вдалим вибором для дитини стануть золоті дитячі сережки: гвоздики і моделі на англійській або французькій застібці, які вважаються найбезпечнішими варіантами для діток. Не рекомендується ж купувати маляткам висячі сережки і кільця, а також сережки з крупним декором – вони можуть легко зачепитися за одяг, волосся та інші предмети, і пошкодити дитяче вушко.

Якщо ви вирішили проколоти вушка маляті, яке зовсім ще немовля, вибирайте сережки, створені саме для немовлят, так як навіть звичайні дитячі сережки можуть пошкодити головку дитини.

Після того, як ви проколите вушка дитині, вам потрібно буде доглядати за ранками, протираючи їх на антисептиком на регулярній основі. Якщо дитина ще зовсім маленька, найпростіший спосіб – протирати вушка після кожної зміни підгузників. Діткам постарше це можна робити 2-3 рази на день.

Найкраще обробляти вушка за допомогою ватного тампона або ватної палички, змоченої в перекисі водню або спиртовій настоянці календули. Якщо ви помітите почервоніння навколо пірсингу, його потрібно обробити антибіотиком. Але залежно від віку дитини застосовуються різні медикаменти, тому краще проконсультуватися у педіатра, а не займатися самолікуванням.

Коли протираєте вушка дитини, переконайтеся, що сережки застебнуті не дуже щільно, це також може стати причиною розвитку інфекції в ранці. Однак сережки не повинні бути застебнуті і занадто вільно, щоб випадково не спасти. Обов'язково виконуйте всі інструкції, які вам дадуть під час проколювання вух. Як правило, є певний період часу, протягом якого сережки не рекомендується знімати, інакше є ймовірність, що дірочки у вухах дитини заростуть. У середньому цей період становить 6 тижнів.

Дуже важливо постійно стежити за сережками дитини. Для діток природно гратися зі своїми вушками, коли в них сережки. Граючись, дівчинка може випадково зняти сережку, а потім спробувати її на смак. Як батьки, ви повинні розуміти, чим це загрожує і наскільки це небезпечно, тому не зводьте очей з дитячих вушок.

Також на вушках маляти після пірсингу можуть з'являтися келоїдні рубці, які виникають при пошкодженні шкіри. Щоб уникнути цього, сережки після протирання потрібно злегка прокручувати – про це вам, швидше за все, скаже майстер, що пробиває вушка дитині. Якщо ж у вас в родині є генетична схильність до надмірного формування келоїдних рубців або проблеми з рубцюванням шкіри, від пірсингу краще відмовитися.

Автор: Сальнікова Анна

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас