Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Формуємо базовий гардероб дитини на осінньо-зимовий період

Формуємо базовий гардероб дитини на осінньо-зимовий період

Гардероб дитини – тема болюча для багатьох матусь. А все через наше невміння відрізняти потрібне від непотрібного, адже заходячи в дитячий магазин, сповнений такими симпатичними речами, хочеться скупити все! І тут починається… ще одну кофтинку, ще пару майочок і кілька пар шкарпеток… А в кінці з’ясовуємо, що з половини скуплених речей дитина виросла, навіть жодного разу не одягнувши їх. Адже гардероб дитини повністю оновляється практично кожного року. Як же навчитися грамотно формувати його, аби купувати тільки те, що насправді потрібно?Базовий гардероб – це речі, які необхідні буквально кожного дня. Кожна мама, напевно, знає, що носить її малеча: все залежить від індивідуальних уподобань, а ще від віку, а відповідно, чи ходить дитина у садок, чи школу. А ще, звісно, не останню роль відіграє пора року. Отже, оцінивши всі ці нюанси, ви самі можете скласти список (реальний чи уявний) того, що має бути в гардеробі вашої дитини. Дуже умовний його варіант ми пропонуємо нижче.

• Білизна – це справді те, без чого не обійтись. Трусики, майки (4-5 шт.) – вони мусять бути, тут і говорити нічого не треба.

• Колготки – також необхідна річ, особливо актуальними вони стають в осінньо-зимовий період. Цілком достатньо 2-3 пар тонших та 1-2 пар товстіших для одного сезону – в інтернет-магазині nocki.com.ua ви зможете купити якісні дитячі колготки на будь-який смак і за демократичними цінами.

• Пара водолазок, тонких светриків, сорочечок – без них нікуди. Адже вони прекрасно носяться як самі по собі, так і ідеально підходять для багатошарового одягу (що особливо актуальний восени і навесні).

• Штанці (лосини) – одні тонші, інші товстіші. Також одні штанці можна придбати більш ошатні, для особливих випадків. (Для дівчаток + спіднички).

• Теплий светрик – 2 шт. Це оптимально для холодної пори року. Один светрик може бути зі стійкою, інший, наприклад, мати комірець. Тобто краще обрати різні фасони.

• Курточки: більш тонка та тепліша, зимова. Те саме із шапочками, шарфиком, рукавичками – зручно, коли є більш легкий та тепліший варіант.

Даний перелік, звісно, є дуже приблизним і може (має) коригуватися, він є лише орієнтиром для батьків.

Навіть якщо ваш список необхідного значно відрізнятиметься від запропонованого варіанту, все ж таки, складіть його. Це допоможе уникнути непотрібних покупок та марної трати грошей і захаращування життєвого простору. Успіху вам! ;)

Автор: Марта Павлюк

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас