Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Корисні звички для стовідсоткової впевненості в собі!

Корисні звички для стовідсоткової впевненості в собі!
 

Геть поради та рекомендації – виробляємо звички! Саме речі, які носять системний характер, формують твій спосіб життя, а значить, тебе! Так які звички повинні бути у активної і впевненої дівчини? Розібратися в цьому питанні нам допоможе Анастасія Нагорна, консультант зі здорового способу життя і фітнес-тренер.Звичка бути здоровою. Будь уважною до свого самопочуття і прислухайся до свого тіла. Не чекай, коли «вдарить грім»: регулярно відвідуй кабінет гінеколога і стоматолога, старайся проходити профогляди у фахівців, зміцнюй свій імунітет. І не забувай завжди тримати спину рівно: коли хребет рівний – всі органи працюють на повну силу.

Звичка правильно харчуватися. Прийми за правило снідати – це допоможе стабілізувати рівень цукру в крові, збільшити запас енергії, підвищити увагу і працездатність, а також застрахує від переїдання протягом дня. А ще їжа обов'язково повинна бути різноманітною: чим більше різних продуктів включено в раціон, тим більше біологічно активних речовин надходить в організм.

Звичка жити в русі. Рух – це життя: достатня рухова активність захистить від захворювань і сповільнить процес старіння, зміцнить імунітет і нервову систему. Твоя активність повинна бути регулярною, сумірною з рівнем твого фізичного розвитку і, що головне – приносити задоволення!

прокладки Always Ultra

Звичка пити воду. Вода становить більшу частину кожної клітини організму. Вона сприяє очищенню нирок, виводячи токсичні речовини, доставляє безліч мікроелементів, необхідних для організму. Вживання достатньої кількості води покращує самопочуття і продовжує молодість. Рекомендованою нормою вважається 30 мл на 1 кг ваги тіла. Якщо твій питний режим далекий від норми, не поспішай виправлятися негайно – це призведе до набряклості і дискомфорту. Збільшуй дозу води, що випивається, поступово, поки не дійдеш до норми.

Звичка посміхатися. Існує науково доведена закономірність, що світ навколо нас є прямим відображенням нашого внутрішнього стану. Відповідно, випромінюючи усмішку і живучи на позитиві, ти будеш притягувати посмішки та позитив у відповідь – спробуй, це працює! До речі, про позитив – це також обов'язкова твоя звичка!

Звичка висипатися. Від кількості і якості сну залежить не тільки твоє емоційне і розумове самопочуття, а й краса і свіжість. Тоді як недолік сну сприяє розвитку проблем зі здоров'ям, а також негативно позначається на пам'яті, навчанні і логічних навичках. Тому подбай про те, щоб спати не менше 7 годин на добу!

прокладки Always Ultra Night Надійний захист навіть вночі! Щоб спати спокійно і добре висипатися, потрібно позбутися зайвих занепокоєнь. Тому в «особливі» дні варто подбати про надійний захист. Спеціально для цього в асортименті Always є довші і вбираючі варіанти: подовжені Super Plus для додаткової впевненості і Always Ultra Classic Night з розширеною задньою частиною. Їх надійний захист допоможе позбутися зайвих занепокоєнь, щоб насолоджуватися комфортом і безтурботним сном протягом всієї ночі.

І не забувай, що всі прокладки Always Ultra тепер містять на 10% більше гелеутворюючої речовини і можуть поглинати рідину в кількості, що до 30 разів перевершує вагу самого гелю! В результаті вони утримують рідину ще краще і забезпечують до 100% захисту від протікань. А на упаковках тепер представлений зручний гід для легкого і правильного вибору.

*Реклама медичного виробу. Необхідно проконсультуватися з лікарем перед застосуванням медичного виробу

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас