Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

На навчання за кордон: підготовка пакету документів

На навчання за кордон: підготовка пакету документів

Все частіше сьогодні українці вирішують здобувати освіту за кордоном. Причин цьому дуже багато: інноваційні технології в сфері освіти, відмова від пасивної форми навчання закордонними вузами, висока якість викладання, яка строго контролюється, можливість досконало оволодіти іноземною мовою, знаходячись у відповідному мовному середовищі, перспектива подальшого працевлаштування за кордоном, а якщо ви вирішите повернутись на батьківщину – ваше резюме завжди вигідно виділятиметься на фоні інших (із зрозумілих причин). Тому, розуміючи усі ці та багато інших переваг, з кожним роком все більше українців відправляються здобувати освіту в закордонні ВНЗ.Один з ключових етапів під час всієї вступної кампанії – підготовка (збір) відповідного пакету документів (аплікаційного пакету). В різних країнах різні правила, проте будь-який вуз вимагатиме документ про освіту, яку ви здобули до вступу. Цей документ (атестат про повну загальну середню освіту для вступу на програму бакалаврату або диплом бакалавра для вступу до магістратури), власне, буде підтвердженням рівня ваших знань. Звісно, повинен бути зроблений кваліфікований переклад документів, адже лише в такому випадку ваші документи матимуть юридичну силу. Деякі ВНЗ можуть вимагати апостиль на атестаті (дипломі бакалавра) – це спеціальний штамп, який проставляється на офіційних документах країн-учасниць Гаазької конвенції і не вимагає подальшого завірення. Цей штамп проставляється Міністерством освіти і науки України і засвідчує справжність документа про освіту.

Також до пакету необхідних документів входить рекомендаційний лист від викладачів чи професорів, які чесно оцінять ваші академічні здібності та творчий потенціал. Таких листів має бути щонайменше два. Якщо ви маєте хороші мотиваційні листи – це може значно збільшити ваші шанси на вступ до омріяного навчального закладу.

Мотиваційний лист грає надзвичайно важливу роль у всьому процесі вступу. У ньому, власне, абітурієнт визначає і коротко роз’яснює свої мотиви, цілі і довгострокові цілі. У мотиваційному листі має бути логічний зв’язок між вашими планами на майбутнє, вашими досягненнями і програмою ВНЗ, до якого ви хочете вступити. Вам потрібно вміло представити себе, свої навички і досягнення, описати освіту, отриманий професійний досвід та участь у суспільному житті. Читаючи мотиваційний лист, приймальна комісія має побачити вашу особистість, тому попрацюйте над ним.

Одним із головних умов прийому іноземних студентів до вищих навчальних закладів є наявність спеціального сертифікату, що підтверджує знання іноземної мови. Для цього треба скласти іспит в обраному вами університеті.

Готуючи всі необхідні документи для такої відповідальної справи, як вступ до закордонного навчального закладу, ви змушені витрачати багато часу на процедуру витребування документів, але цей час, звісно, можна використати для інших цілей: підготовку до необхідних іспитів, складання мотиваційного листа і т. ін. Проте, ви можете звернутись до професійного бюро, яке швидко і професійно отримає для вас дублікат атестата, диплома або іншого необхідного документу.

Успіху вам!

Автор: Марта Павлюк

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас