Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Антицелюлітний крем – поради щодо використання

Антицелюлітний крем – поради щодо використання
 

Целюліт – проблема, з якою рано чи пізно стикається кожна жінка. Головними причинами виникнення ненависної «апельсинової кірки» є невід'ємні атрибути сучасного життя – сидяча робота, малоактивний спосіб життя і неправильне харчування. На сьогоднішній день, універсального способу впоратися з цією проблемою немає, але все ж поборотися з апельсиновою кіркою можна. Для цього варто спробувати різні способи, в тому числі й антицелюлітний крем – це одне з найпростіших і найефективніших засобів, здатних дійсно допомогти на ранніх стадіях при правильному застосуванні.Але в такому випадку, як же ним правильно користуватися? Чи справді є якісь правила і рекомендації?

Поради щодо використання антицелюлітного крему

Повністю позбавити небажаних відкладень антицелюлітний крем може тільки на нульовій стадії, у всіх інших випадках для досягнення бажаного ефекту необхідно проводити цілий комплекс процедур, включаючи і антицелюлітний крем, тоді результат не змусить чекати. Що потрібно робити?

1. Разом з використанням антицелюлітного крему постарайтеся налагодити свій раціон харчування, зробивши його більш збалансованим, і збільшіть фізичне навантаження.

2. Перед нанесенням крему обов'язково прийміть теплий душ, бажано зі скрабом для тіла.

3. Антицелюлітний крем дасть максимальний ефект, якщо разом з ним робити масаж вакуумною банкою, а після – обгорнути проблемну зону поліетиленом і посидіти годинку під ковдрою.

4. Вибирайте крем, виходячи з опису власної проблеми, інакше результат може виявитися нульовим.

5. Запасіться терпінням – перші результати можуть проявитися лише на 5-10 процедуру, не варто відмовлятися від крему, якщо ви не помітили поліпшення на 3 день.

6. Пийте більше води, щоб вашому організму не доводилося запасатися нею у вигляді жирових відкладень.

7. Вибирайте крем, здатний проникати в глибокі шари шкіри – тільки так ви зможете впоратися з целюлітом. Креми, що не здатні цього робити, є лише профілактичними засобами.

8. Купуйте крем виключно в тюбику – це дозволить виключити потрапляння бактерій і мікробів в баночку.

9. У вас повинен виробитися систематичний підхід, користування кремом час від часу не допоможе в боротьбі з настільки серйозною проблемою, як целюліт.

10. Найбільш ефективними вважаються креми з вмістом екстрактів кінського каштана, плюща, хвоща, морських водоростей, звіробою, цитрусових і ананаса, але ніяк не рослинних олій.

11. Наявність у складі крему мінеральних солей і вітамінів групи А, В, С, Е допоможе не тільки забути про проблему, але відновити природну еластичність і пружність шкіри, так як вони стимулюють вироблення колагену.

12. Отримавши бажаний результат, не здумайте розслаблятися, інакше незабаром доведеться знову починати боротьбу з цією проблемою. В якості профілактики не забувайте використовувати антицелюлітні засоби хоча б раз на тиждень.

Антицелюлітний крем – це дієвий, реальний спосіб, який допоможе забути про апельсинову кірку хоча б на пару місяців, а профілактичні заходи зроблять так, щоб вона більше не повернулася. При цьому його можна використовувати в домашніх умовах, не викидаючи купу грошей на салонні процедури.

У боротьбі з целюлітом, головне – бажання. Все інше – дрібниці, з якими ви легко впораєтеся. Будьте чарівні, і нехай ваше тіло радує вас!

Автор: Сальнікова Катерина

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас