Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Килим в дитячу – 4 кроки на шляху до правильного вибору

Килим в дитячу – 4 кроки на шляху до правильного вибору

Дитяча кімната має відповідати всім потребам малюка, і при цьому бути безпечною і максимально комфортною для нього. У ранньому віці дитині навряд чи знадобиться письмовий стіл або комп'ютерний стілець, а от що дійсно буде користуватися постійним попитом, так це килим. На ньому спочатку ваш малюк буде вчитися повзати, сидіти і грати, пізніше ходити, робити зарядку і проводити час з друзями. Зробити правильний вибір, який подарує комфорт і затишок крихітці надовго, допоможуть наші поради – 4 кроки на шляху до ідеального килиму для дитячої кімнати.Крок 1 – Вибираємо матеріал

На сьогоднішній день все розмаїття килимових покриттів можна умовно розділити на три види – натуральні, синтетичні і змішані. Перші – не найкращий варіант для дитячої, так як ці вироби не можна почистити, як слід, і до того ж вони легко вбирають бруд, а синтетичні покриття, не дивлячись на всю легкість у догляді, не подарують бажаного тепла. Вибираючи килим в дитячу, краще віддати перевагу змішаному матеріалу з антистатичною і брудовідштовхуючою обробкою.

Крок 2 – Звертаємо увагу на ворс

Всі розуміють, що килимам з довгим ворсом не місце в дитячій кімнаті: у них легко зможуть загубитися дрібні детальки від іграшок, а також довгий ворс буде скрізь, починаючи з одягу малюка, і закінчуючи очима і ротом. До того ж ці покриття дуже важко добре вичистити, через що вони нерідко стають справжнім розсадником бруду і пилу. Хоч вироби з довгим ворсом і здаються більш затишними, все ж для дитячої кімнати краще віддати перевагу килимам з коротким ворсом або зовсім гладким виробам.

Крок 3 – Визначаємо розмір і форму

Величина і форма килимового покриття для дитячої безпосередньо залежить від метражу кімнати і кількості меблів в ній. При цьому, якщо в кімнаті досить багато вільного простору для ігор та занять малюка, краще віддати перевагу кільком невеликим виробам замість великого килима. По-перше, тому що їх легше чистити і стежити за їхнім станом. По-друге, за допомогою 2-3 невеликих килимків з різних матеріалів ви зможете зонувати простір в кімнаті, поклавши килимок з головоломками і малюнками в ігровій зоні, більш теплий – під навчальний стіл і невеличкий м'який килимок під ноги біля ліжка, щоб вашій дитині було приємно щоранку наступати на тепле м'яке покриття босими ногами.

Крок 4 – Колір теж має значення

Останнє, з чим залишається визначитися – це колір виробу. Тут все залежить від віку дитини. Малюкові до 3-х років буде корисніше придбати килимок-пазл або із зображенням дороги для ігор і розвитку. Дошкільнятам і дітям молодшого шкільного віку неодмінно сподобається покриття із зображенням улюблених героїв і персонажів, яким вони так намагаються наслідувати у всьому. Ну а зовсім дорослим підліткам найбільше припаде до душі виріб, відповідний власним захопленням. В будь-якому разі, якщо мова не йде про немовля, вибираючи килим, дозвольте і дитині взяти участь у цьому нелегкому виборі. Зрештою, це її кімната, і все в ній повинно подобатися вашому чаду.

Бажаємо вам приємних покупок!

Автор: Сальнікова Катерина

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас