Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Обираємо подарунок коханому до Дня св. Валентина

Обираємо подарунок коханому до Дня св. Валентина
 

День закоханих своїм святом вважають більшість пар, адже такі романтичні дати - ще одна нагода подарувати гарний настрій своїй половинці, вкотре розповісти про почуття, провести разом незабутній вечір, порадувати одне одного приємними подаруночками, які нагадуватимуть про ваше особливе ставлення. Вибір подарунка для коханого чоловіка – це завжди приємний, а ще дуже відповідальний момент. «Ні!» - банальностям і подарункам, в яких немає сенсу. «Так!» – оригінальним презентам, які сподобаються кожному чоловіку. Саме про такі подарунки ми поговоримо у сьогоднішній статті.

Обираючи, аналізуємо…

Поширена проблема багатьох жінок при виборі подарунка для коханого – «приміряти» його на себе, тобто мислити суто з жіночої точки зору, користуючись принципом «Купуй те, що сама хотіла б отримати в подарунок». Звісно, у випадку з подарунком для коханого чоловіка це не працює, точніше працює не на користь вам. Нефункціональні, беззмістовні подарунки, милі дрібнички, статуетки і рамочки для фото – все це дратує чоловіків. А от якщо ви хочете, аби ваш презент приємно здивував коханого, максимально постарайтеся, аби він усім своїм виглядом говорив, що є унікальним, призначеним саме для цього чоловіка, що ви потратили багато часу на його обдумування.

А може запитати?

Чоловіки – створіння практичні, вони холодні до різних сюрпризів і непередбачуваностей. Натомість цінують доцільність, функціональність, надійність. Найперше, що оцінить мужчина – «тактико-технічні» характеристики вашого презенту, а не оригінальну упаковку і незвичайний спосіб піднесення дарунку. Звісно, в День Валентина дух романтики просто витає в повітрі, тому такі милі «заморочки» будуть більш доречними, ніж в будь-який інший день року. Але для чоловіків вони не настільки важливі, як для нас, дівчат. Тому на питання «що б ти хотів отримати ?…», більшість чоловіків без зніяковіння дають чесну відповідь.

Безпрограшні варіанти

Завжди «на ура» чоловіки сприймають будь-які практичні, функціональні подарунки. А якщо ви ще й знаєте про хобі коханого, його захоплення – проблема вибору презенту взагалі відпадає. Просто добре вивчіть ту тему, яка цікава вашому коханому, уточнивши всі деталі, останні новинки, корисні «примочки», які будуть корисними для хобі милого.

Даруйте враження

Якщо ви вже разом досить довго (актуально для подружніх пар) і часом виникає відчуття, що всі варіанти подарунків вже були даровані коханому з різних нагод – даруйте враження! Уроки екстремального водіння, пейнтбол, спільний стрибок з парашутом, картинг, катання на квадроциклах, політ на повітряній кулі, кінна прогулянка для двох, кінопобачення, на якому будете лише ви і він… Ідей насправді мільйон. Головне - не зациклюватись на стереотипах.

Мисліть креативно і ваш подарунок обов’язково зостанеться в пам’яті коханого на довго.

Автор: Марта Павлюк

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас