Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Підготовка до ЗНО – це просто з ПроЗНО

Підготовка до ЗНО – це просто з ПроЗНО

Цьогоріч для вступу до ВНЗ згодяться сертифікати ЗНО тільки 2016 року. Тож підготовка до незалежного зовнішнього оцінювання вже активно триває. Для вас також актуальною є ця тема? Тоді ви маєте знати про перші в Україні онлайнові курси для підготовки до ЗНО. Адже на сайті https://www.eduget.com/prozno/ ви можете замовити актуальний для вас курс та готуватися до ЗНО ефективно і легко у будь-який час, коли вам зручно.

Що таке ПроЗНО?

Ресурс ПроЗНО створений для всіх, хто хоче отримати відмінну підготовку до екзаменів незалежного оцінювання. Серед основних його переваг – зручність самого процесу підготовки, адже навчання може проходити у найбільш зручний час, будь-де, необхідний лише доступ до мережі Інтернет. Ви просто обираєте потрібні вам предмети (до речі, є можливість придбати акційний пакет, із знижкою від 15% до 30%), замовляєте відповідний пакет та отримуєте щоденну можливість підготовки до ЗНО від найкращих вчителів і науковців нашої країни.

Пакети з тих предметів, які актуальні для вас, можуть включати тестові завдання для підготовки та систематизації знань, самоконтролю, відеоуроки, чат з учителем, в якому ви можете задавати своєму викладачу питання протягом усієї доби, а також – онлайн заняття зі вчителем. Навчаючись з ПроЗНО, ви ефективно засвоюєте матеріал завдяки доступу до 90 відеоуроків з історії України та по 100 відеоуроків з решти предметів, щотижневих онлайн-занять, авторських текстів та цілодобової можливості консультуватися з вашим вчителем через чат.

Що важливо, під час навчання із ПроЗНО ви самі керуєте процесом підготовки і маєте змогу відстежувати власний прогрес за допомогою запропонованої системи контролю. А інструменти нагадування від EDUGET нагадають вам про кожне наступне заняття – це так зручно!

Онлайн тестування проводитимуться після кожного окремого заняття, а також після завершення вивчення кожної теми. Також у вас буде змога пройти підсумковий тест після проходження курсу ПроЗНО для визначення рівня ваших знань. Регулярне проведення таких тестувань під час проходження підготовки допомагає відпрацювати навички, необхідні проходження тестів різного типу.

Що стосується онлайн уроків із вчителями, під час їх проходження з вами не лише детально розберуть ваші помилки та нададуть детальні відповіді на всі ваші запитання стосовного курсу, а й звернуть увагу на типові помилки, які зазвичай здійснюють при проходженні ЗНО.

Довірте свою підготовку до ЗНО професіоналам, і ви досягнете успіху!

Автор: Марта Павлюк

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас