Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Правила облаштування крихітної дитячої

Правила облаштування крихітної дитячої
 

На жаль, в наших старих будинках маленькими габаритами відрізняються не тільки кухні, але часто і дитячі кімнати. Розмістити у такій кімнатці все, що потрібно дитині, особливо коли мова йде про школяра, зовсім не просто. З цим завданням з легкістю справляються дизайнери інтер'єру, а що робити, якщо немає можливості найняти такого фахівця, а поліпшити житлові умови власного чада дуже хочеться?Вихід є – облаштувати кімнату самостійно, спираючись на власний смак, бажання дитини і корисні поради дизайнерів. Сьогодні, ми поділимося з вами досвідом сучасних майстрів цієї справи, який допоможе вам грамотно, а головне зручно і красиво облаштувати навіть найменшу дитячу кімнату. Отже, приступимо!

Поради дизайнерів для крихітної дитячої

1. Якщо в кімнаті мало світла (вікна виходять на північну сторону або невеликого розміру), краще оформити таку кімнату в теплих тонах: бежевому, персиковому, жовтому, помаранчевому або кораловому кольорі. Якщо ж кімната залита світлом цілий день, вибирайте більш холодні відтінки – блакитний, білий, синій, фіолетовий і т.п.

2. Щоб дитині було тепло, для підлоги краще вибрати щільний якісний лінолеум або ламінат.

3. Джерел освітлення повинно бути багато – одна центральна люстра, плюс світильник на столі і невеликий біля ліжка, а також ще кілька невеликих по периметру кімнати – це зробить її візуально просторішою.

4. Забудьте про класичні штори і гардини – вони тільки обтяжують простір, замість них краще віддати перевагу сучасним рулонним шторам.

5. Головне місце в дитячій кімнаті – це ліжко, тому що тут дитина повинна в першу чергу відпочивати. Для малогабаритної дитячої ідеальним рішенням може стати ліжко-горище, яке зацме мінімум місця або класичний розсувний диван з місцем для зберігання речей.

6. Щоб не захаращувати вільний простір, використовуйте висоту кімнати – шафи-антресолі, настінні полки і кутові конструкції візуально займуть значно менше місця.

7. Дитині будь-якого віку необхідний стіл, і краще за все його розміщувати поблизу джерела природного освячення – вікна. Якщо габарити кімнати дозволяють, можна поставити невеликий кутовий столик, при наявності ж жорстко обмеженого простору, варто віддати перевагу відкидним і розкладним моделям.

8. Не забудьте про текстиль і декор – небесні ліхтарики, різнобарвна постільна білизна, іграшки, гірлянди, картинки і фотографії дозволять урізноманітнити інтер'єр і зробити його більш цікавим і індивідуальним для дитини.

Облаштовуючи дитячу кімнату, обов'язково в усьому радьтеся зі своїм малюком, врешті-решт, йому там жити, і він повинен відчувати себе максимально комфортно в своїй кімнаті.

Успіхів вам і творчого натхнення!

Автор: Сальнікова Катерина

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас