Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Манікюр в домашніх умовах – 4 найпоширеніші помилки

Манікюр в домашніх умовах – 4 найпоширеніші помилки
 

Манікюр – найпоширеніша процедура, яку регулярно робить кожна жінка. На жаль, при сучасному темпі життя, далеко не у всіх представниць прекрасної статі вистачає часу і можливості робити його в салоні, тому багато хто намагається підтримувати свої нігтики в порядку в домашніх умовах. Так, в цьому немає нічого складного, якщо трохи потренуватися, і часом результат домашнього догляду нічим не поступається салонному. Та все ж, не маючи спеціальної освіти, практично кожна дівчина, роблячи манікюр вдома, допускає одні й ті ж самі помилки. Які?Неправильна обробка кутикули

Незалежно від розміру кутикули, чомусь більшість жінок намагаються позбутися її. У деяких випадках – це не найкращий варіант. Якщо вона досить велика, тоді, звичайно, можна акуратно зрізати її кусачками, тільки перед процедурою обов'язково продезінфікуйте їх спиртом і протріть руки дезинфікуючим гелем. А якщо кутикула невелика, її досить просто розм'якшити і м'яко відсунути спеціальною лопаткою або бамбуковою паличкою.

Після цього не забудьте скористатися маслом для кутикули – воно зробить її м'якішою, особливо якщо привчити себе користуватися ним щовечора перед сном.

Неправильні інструменти

Не маючи спеціальної освіти, більшість дівчат вибирають інструменти для домашнього манікюру, грубо кажучи, навмання. Звичайно, краще виділити трохи часу і розібратися в цьому питанні, тому що неправильно підібрані інструменти зроблять ваші нігті більш крихкими і ламкими. Як показує практика, найчастіше, коли шаруються нігті, це зовсім не говорить про внутрішні проблеми організму, а є наслідком неправильно підібраних інструментів.

Так, для натуральних нігтів варто вибирати виключно м'які пилочки, які не ушкоджують структуру нігтьової пластини, більш жорсткі ж сприяють розшаруванню нігтя. Але справа не тільки в пилочці. Також деякі панянки полюбляють підстригати нігті маленькими ножицями, що теж веде до пошкодження нігтьової пластини.

Обрізання шкіри кусачками

Ідеальний манікюр – це не тільки відсутність зайвої кутикули, красива форма нігтя і покриття лаком. Огрубіла шкіра навколо нігтя значно погіршує зовнішній вигляд рук, тому багато хто прагне її позбутися, обрізаючи кусачками або ножицями. Робити це ні в якому разі не варто хоча б тому, що після обрізання шкіра знову швидко наросте, та ще й більше. Запам'ятайте – кусачки і ножиці використовуються тільки для кутикули, а позбуватися ороговілої шкіри краще за допомогою пилочки.

Лак псує нігті

І остання помилка – думати, що без покриття лаком нігті почуватимуться краще. Насправді, якщо ви не хочете наносити кольорове покриття – не робіть цього, але хоча б безбарвний лак має бути присутнім на ваших нігтях. Чому? Це елементарний захист, який допоможе зберегти ваші нігті більш міцними і здоровими. Повірте, шкоди від хімічних миючих засобів і постійного контакту з водою набагато більше, ніж від простого лаку.

Автор: Сальнікова Катерина

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас