Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Натуральні продукти – здоров´я і користь на вашому столі

Натуральні продукти – здоров´я і користь на вашому столі

Не секрет, що сьогодні в моді все природне і натуральне. І зараз йдеться зовсім не про зовнішність, а про продукти харчування, які ми вибираємо кожен день для себе і своїх рідних. Синтетичні продукти вже давно переповнили полиці сучасних супермаркетів, витіснивши натуральну домашню продукцію. Тільки ось користі від таких штучно вирощених овочів, фруктів і м'яса дуже мало, а часом взагалі немає. Саме тому всі ті, хто звик стежити за своїм здоров'ям, прагнуть купувати натуральні фермерські продукти.Знайти натуральні продукти, вирощені без генетично модифікованих організмів і спеціальних «добрив», на полицях супермаркетів досить складно. І для того, щоб харчуватися нормальними овочами і фруктами, до недавнього часу доводилося їздити на ринки або в фермерські господарства, витрачаючи чимало часу, або купувати в спеціальних магазинах, витрачаючи чимало коштів, якщо звичайно у вас немає власного городу. Сьогодні ж, з появою сервісу TheLavka натуральні домашні продукти, вирощені з турботою про здоров'я споживачів, стали доступними для кожного жителя столиці. При цьому свіжі овочі, фрукти, м'ясо та молочні продукти доставляються додому.

Як оформити замовлення?

Для того щоб мати можливість балувати себе і своїх рідних свіжими продуктами прямо з грядки, зовсім не обов'язково мати власний город і масу вільного часу, щоб доглядати за ним або для поїздок на ринок. Сервіс інтернет-ресурсу TheLavka пропонує кожному жителю столиці більше не турбуватися про покупку їжі, а робити замовлення свіжих натуральних продуктів прямо на сайті. Замовлення необхідно сформувати і розмістити на сайті до 11 години середи, потім замовлені свіжі натуральні овочі та фрукти збираються з грядок і теплиць, упаковуються і дбайливо доставляються кур'єром в будь-яке зазначене місце в п'ятницю в зручний для Вас час.

Чому в п'ятницю? Щоби вихідні ви могли почати з дуже смачного салату та інших страв, зарядитися корисними вітамінами і речовинами на цілий день.

Такий спосіб купувати їжу, нехай поки і новий для більшості людей, але погодьтеся, дуже зручний. Його переваги важко недооцінити: завдяки такій турботі, вам більше не доведеться половину вихідного дня витрачати на походи на ринок і в супермаркет, та й ваші ручки не втомляться від важких і громіздких пакетів.

Думаєте, Вам це не по кишені? Значить, ви все ще не відвідали сайт thelavka.com, інакше ви б уже вибирали щось приємне і смачненьке для себе. До речі, доставка по столиці вам обійдеться всього в 40 гривень при звичайному замовленні, а якщо попереду свято, то і зовсім безкоштовно, так як магазин оплачує доставку сам, якщо сума замовлення перевищила 500 гривень.

Особливою умовою доставки натуральних фермерських продуктів на ваш стіл є контрольний дзвінок – працівник магазину перед виїздом завжди обов'язково продзвонить, уточнить, чи залишається таким самим час і місце доставки продуктів? А після цього виїде до вас і дуже скоро найсвіжіші натуральні овочі, фрукти, риба і м'ясо з'являться і в вашому домі.

Спробуйте, і ви згадаєте цей смак дитинства!

Автор: Сальникова Екатерина

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас