Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Дитяче взуття на літо: чи варто купувати дитині крокси?

Дитяче взуття на літо: чи варто купувати дитині крокси?
 

Сьогодні крокси можна побачити буквально всюди – від міських вулиць до курортів з мальовничими пляжами. А завдяки яскравим і дуже різноманітним забарвленням це взуття дуже подобається не тільки дорослим, але й дітворі. Однак останнім часом ведеться багато дискусій з приводу безпеки кроксів для дітей, адже вони вільно сидять на ніжці дитини.Ми зібрали для вас поради експертів щодо дитячих кроксів, щоб трохи розібратися в цьому питанні. Далі поговоримо про переваги даного взуття, ризики, пов'язані з його носінням в повсякденному житті і порадимо, коли варто взути крокси, а коли їх краще замінити іншим дитячим взуттям.

Крокси – зручне і комфортне літнє взуття

Перші крокси з'явилися в 2002 році і позиціонувалися, як неслизьке взуття для катання на човнах, але незабаром перетворилися на популярне літнє взуття для всіх і кожного. Вони досить зручні, в тому числі і для діток, щоб стати альтернативою кросівкам і мокасинам, але в жарку погоду ще більш комфортні, тому що відкриті і вільні. Ви ніби ходите босоніж, але нога добре захищена.

Як кажуть експерти, крокси набагато краще захищають ногу, ніж ті ж сандалі або в'єтнамки. Також у них є невеликий супінатор, що забезпечує підтримку стопі, а матеріал тапочок і підошов дозволяє ніжці дихати, запобігає потінню і навіть має протимікробні властивості, завдяки чому ймовірність розвитку інфекцій і грибків у дитини практично зводиться до нуля. Крім того, зараз крокси продаються в найрізноманітніших дизайнах і кольорах, що неймовірно подобається малюкам.

Крокси в повсякденному житті

Як уже згадувалося, крокси були створені як взуття для катання на човнах в жарку погоду. У них дуже комфортно влітку на пляжі або біля басейну – їх легко зняти і одягти, і вони не ковзають. Для активного ж відпочинку вони не дуже підходять, так як забезпечують недостатню для цього підтримку стопі і можуть злетіти при бігу або стрибках. Тому дане взуття – прекрасний вибір для малюка на літо, але носити його потрібно з розумом. Вирушаючи в парк або на дитячий майданчик, батьки повинні ретельно стежити за дитиною, якщо вона в кроксах.

Також врахуйте, що ці гумові тапочки не підходять для прохолодної погоди.

Для діток, які не люблять закрите взуття влітку або постійно забувають зав'язати шнурки, крокси – прекрасний вибір на літо. Багато батьків погоджуються з тим, що дане взуття ідеально підходить для недовгих літніх прогулянок, відпочинку на пляжі або біля басейну. З іншого ж боку, під час активного відпочинку дитячій ніжці потрібна хороша підтримка, яку крокси забезпечити не можуть. Тому ці резинові шльопанці не повинні бути єдиним літнім взуттям малюка – не забувайте про мокасини і кросівки (а якщо не дружите зі шнурками, їх можна купити на липучці).

Безпека дитини: коли варто і не варто взувати крокси?

Так, крокси – прекрасне взуття для літа, але підходить воно не для кожного випадку. Не знаєте, коли варто і не варто взувати дитині крокси?

• На фізкультуру – ні (школи, як правило, наполягають на традиційному спортивному взутті – кросівках, мокасинах, кедах, та й в принципі крокси не підходять для активних навантажень);

• На пробіжку – ні (з тих же причин);

• Похід на секцію, в парк, на нетривалу прогулянку – так;

• У школу на заняття – ні (як правило, шкільний дрес-код не передбачає такого взуття);

• На пляж – так;

• Відпочинок біля басейну (заняття в басейні) – так;

• У спортивну секцію – ні (крокси не підходять для спорту взагалі);

• Прогулянка на човні, катері – так;

• Прогулянка в прохолодну погоду – ні.

Виходячи з цього, ви можете вирішити, чи потрібні вашому малюкові крокси. Все залежить від вашого стилю життя – для деяких діток вони будуть незамінні, а деяким можуть зовсім не знадобитися.

Автор: Сальнікова Анна

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас