Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як доглядати за сумочкою, щоб вона служила довгі роки

Як доглядати за сумочкою, щоб вона служила довгі роки
 

Ми схильні витрачатися на нову брендову сумочку так, як жодну іншу річ гардероба, виправдовуючи це тим, що хороша сумка прослужить не один рік. Це і підводить нас до теми «Як доглядати за сумочкою, щоб вона прослужила довгі роки», а не втратила вигляд і не зносилася в найближчі місяці. Щоб не викинути гроші на вітер, важливо навчитися правильно доглядати за своєю новою сумочкою, і наші прості поради допоможуть вам у цьому – улюблена сумка залишатиметься новою максимально довго!

Як правильно доглядати за сумочками

1. Захистіть матеріал сумочки. Щоб потім не боротися плямами, краще відразу захистити його спеціальним засобом. У сучасних магазинах в широкому розмаїтті продаються репеленти для будь-яких матеріалів (тканини, замші і нубуку, шкіри, штучних матеріалів), які створюють захисний шар на поверхні сумочки, відштовхуючи рідину, пил і бруд. Наносіть продукт на матеріал сумочки за допомогою чистої білої бавовняної ганчірки або як зазначено на упаковці. Регулярно оновлюйте захисний шар на сумочках, які носите часто. І, хоч би який засіб ви не вибрали, спочатку протестуйте його на невеликій малопомітній ділянці, щоб переконатися, що з-за нього сумочка не злиняє.

2. Зберігайте свої сумочки правильно. Не зберігайте свої сумки безладно в шафі – вони служитимуть набагато довше, якщо зберігати їх правильно. В ідеалі сумочки потрібно упаковувати в захисний текстильний чохол або бавовняну наволочку і розташовувати у вертикальному положенні. Не запечатуйте сумочки в пластик або вініл. Якщо прибираєте сумку на один або кілька сезонів, наповніть її шарфиками, светрами або папером. Ручки акуратно складіть одну на іншу, не перегинаючи, а всі знімні деталі відчепіть, якщо упаковуєте сумочку на тривале зберігання.

3. Правильно очищуйте сумочку. Для початку вам потрібно точно знати, з якою плямою вам доведеться боротися – від цього залежатиме спосіб чистки.

- Плями від їжі і напоїв: покришіть білу крейду і нанесіть цю пудру на пляму на ніч, потім зітріть чистою ганчіркою.

- Жирні плями: відразу ж нанесіть на пляму крохмаль, втирайте його так, щоб пляма нагрілася від тертя, потім чистою ганчіркою видаліть крохмаль (не залишайте його на плямі).

- Плями від чорнила: якщо пляма свіжа, видаліть її тут же за допомогою ластика, не дуже натискаючи, щоб не зійшов барвник. Якщо пляма вже в'їлася, зверніться в хімчистку. Точно так само ластиком можна видалити бруд.

- Плями від напоїв: промокніть пляму і дайте сумочці висохнути природним чином, потім віддайте її в хімчистку.

Щоб усунути запахи, наповніть поліетиленовий пакетик содою і покладіть в сумочку на пару днів. При цьому сумочку потрібно повністю застебнути.

4. Захистіть підкладку. Носіть косметику в косметичці, пляшечки з рідинами щільно закривайте – так ви не тільки уникнете появи плям на підкладці сумочки, але і будете підтримувати в ній порядок. Не носіть в сумочці ручки з вискакучим стрижнем (що клацають) – віддайте перевагу ручкам з ковпачками. Та й в принципі канцтовари краще носити в пеналі або якомусь чохлі.

5. Користуйтеся сумочкою дбайливо і доглядайте за нею:

1. Не беріть її в брудні руки.

2. Не залишайте її під прямими сонячними променями.

3. Замшеві сумочки регулярно очищайте і «освіжайте» спеціальною щіточкою.

4. Шкіряну сумочку регулярно зволожуйте, щоб матеріал залишався еластичним і не тріскався.

5. Щотижня протирайте сумочку вологою ганчіркою.

Автор: Сальнікова Анна

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас