Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Що подарувати на народження дитини

Що подарувати на народження дитини
 

Народження дитини – це завжди велике свято, і якщо родина ваших друзів стала більше ще на одну людину, таку подію залишити без належної уваги ніяк не можна. Як же привітати новоспечених батьків і що можна подарувати на народження дитини, так щоб подарунок був дійсно корисним? Найкраще на це питання дадуть відповідь самі батьки, але якщо можливості запитати у них немає, тоді можете скористатися нашими порадами.Ключовий фактор у виборі подарунка до народження дитини – це цінове питання, можна купити як боді для хлопчиків і дівчаток, так і дорогу коляску з усіма наворотами. Тому насамперед визначитеся, скільки ви готові витратити на подарунок. Не переживайте, якщо ваш бюджет невеликий – в будь-якій ціновій категорії можна придбати хороший і корисний подарунок, який обов'язково стане в нагоді молодим батькам.

Вибір бюджетних варіантів подарунків, з якими ви точно не прогадаєте, досить великий. Можна купити банний рушник або два, вони зайвими не бувають, тому що малюки дуже люблять водні процедури, або, наприклад, купити комплект дитячої постільної білизни, що теж ніколи не буде зайвим. Також, якщо ви знаєте розміри новонародженого, можна купити щось з одягу – боді, пінетки, шкарпетки, шапочки, конверт-мішок для сну і т.д. А можна і купити щось в будинок, наприклад, подушку для годування, рамку для фотографій або гарний альбом, куди батьки зможуть заносити всі найважливіші події та фотографії в міру зростання крихітки.

Якщо ви перебуваєте в дуже близьких відносинах із новоспеченими батьками, доводитеся тіткою, сестрою, хрещеною або просто не обмежені в фінансах, можна підібрати і більш дорогий подарунок. Дуже корисним презентом стане радіо-няня, автокрісло з люлькою, люлька з різними режимами заколисування, іонізатор повітря, нічник для малюка, ванночка для купання, пеленальний комод, коляска або просто сертифікат в дитячий магазин на покупку всього необхідного.

Є також і речі, які дарувати ні в якому разі не варто. До них можна віднести торти з памперсів – підгузники можуть не підійти малюкові, викликавши алергію, ці речі купуються спочатку на пробу в невеликій кількості. Те ж саме стосується і наборів дитячої косметики – вона також може просто не підійти і буде стояти без діла. Хоча і перший, і другий варіант досить популярні в якості подарунків на народження малюків.

Також краще не купувати набори посуду для дітей, так як підсвідомо він може налаштувати на годування сумішами. І закінчують список небажаних подарунків м'які іграшки – ними малюк почне грати мінімум через пару років, а за цей час вони назбирають в собі стільки пилу, що можуть призвести до виникнення алергії.

Можете також проявити фантазію і пошукати якийсь більш оригінальний подарунок, наприклад, набір для виготовлення зліпка ручки і ніжки малюка або змайструвати щось своїми руками – в мережі є безліч цікавих варіантів, та й батьки будуть дуже раді по-справжньому ексклюзивному подарунку.

Автор: Сальникова Катерина

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас