Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Обставляємо вітальню після ремонту крок за кроком

Обставляємо вітальню після ремонту крок за кроком
 

Ремонт – сам по собі дуже складний і трудомісткий процес, який нерідко просто вимотує. Але ось, стіни вирівняні і пофарбовані, проведено освітлення, підлога вкрита, вікна поміняні – по суті ремонт закінчено, і тепер залишається лише обставити кімнату. З першого погляду може здатися, що тут немає нічого складного – треба просто купити меблі, штори, текстиль, декор і вуаля, можна жити. Якщо ви хочете, щоб ваша вітальня знову перетворилася в звичайне місце, де стоять шафи і диван, і можна посидіти всією сім'єю, тоді не варто сильно заморочуватися.



Але, якщо вам хочеться, щоб в цій кімнаті вам було завжди затишно, легко і приємно проводити час, і при цьому інтер'єр був не тільки максимально зручним і практичним, а й дивував гостей своєю вишуканістю, тоді варто прислухатися до порад професійних дизайнерів про те, як покроково обставити кімнату, щоб вона відповідала, як вашим вимогам, так і вашому настрою. А замовити красиві й оригінальні меблі для вітальні у Львові для створення нового інтер'єру можна в інтернет-магазині Interio Story – незвичайний дизайн і ціни неодмінно порадують вас.

Крок 1: Стелимо килим

Це цілком логічно, якщо ви хочете, щоб в оновленій вітальні підлога була вкрита великим килимом або килимовим покриттям, тому що після того, як ви розставите меблі, покласти килим буде досить важко. Плюс до всього, в процесі розстановки нових меблів, килим захистить підлогу від подряпин.

Крок 2: Оформлюємо вікно

Всупереч звичній думці, штори можна повісити відразу, навіть якщо кімната поки що не облаштована. Часто процес обстановки кімнати може зайняти досить багато часу, особливо якщо ви вирішили придбати меблі на замовлення, які виготовляються близько місяця. Зате, навіть в поки що необлаштованій вітальні, у вас не виникне проблем з надлишком світла.

Крок 3: Ставимо шафи

Зручніше спочатку придбати шафи і розставити їх біля стін, залишивши центр кімнати вільним – це дасть вам необхідний простір для складання меблів і вам не доведеться лавірувати між іншими предметами інтер'єру.

Крок 4: Розставляємо м'які меблі

Коли шафи, серванти і стелажі розставлені, можна приступити і до м'яких меблів. Для вітальні класичний набір – це диван, пара крісел або пуфів і журнальний столик для чаювання. Дуже цікаво і стильно виглядає інтер'єр, коли оббивка м'яких меблів перегукується з іншим текстилем в кімнаті, наприклад, зі шторами.

Крок 5: Додаємо декор і оживляємо інтер'єр

Останній і найбільш творчий етап – декорування вітальні. До нього варто підійти дуже відповідально, щоб не переборщити з декором. Найкраще спочатку ретельно продумати і спланувати, які елементи декору вам потрібні, і тільки потім відправлятися в магазин за їхньою покупкою. Після розстановки декору, можливо, також буде потрібно трохи оживити приміщення, так як свіжовідремонтована кімната хоч і виглядає чудово, та все ж створюється враження, що це не житлове приміщення. Пожвавити і зробити більш затишним інтер'єр допомагають квіти, домашній текстиль, як пледи, подушки. після займіться оформленням столика і на завершення наповніть кімнату улюбленим ароматом за допомогою будь-якого ароматичного засобу.

Автор: Сальнікова Катерина

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас