Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Які картини можна вішати вдома

Які картини можна вішати вдома

Сьогодні цікаво оформити стіни квартири не складає труднощів. До ваших послуг не тільки грамотні дизайнери, але і величезний вибір матеріалів і аксесуарів. Зараз прикрасою будинку служать вази, статуетки, різноманітне декорування і картини.

Які картини потрібні в спальні

Перш, ніж повісити картину, бажано визначитися – які з них не варто вішати, дивіться корисну статтю на цю тему за посиланням privat-designe.com.ua. Якщо ви хочете прикрасити спальню, то тут не зовсім доречно зображення веселощів, диких тварин, не варто вибирати і зображення портретного формату самотнього чоловіка або жінки, уникайте уявлення будь-якого виду руху – в спальні рух буде заважати відпочинку. Не місце в спальні різним водоймам, морським пейзажам і водоспадам. Тут найкраще створить затишок і спокій приємний краєвид, красиві квіти. Велике значення має враження, вироблене картиною, не піддавайтеся на вмовляння і поради сторонніх людей, спирайтеся тільки на власні почуття. Зверніть увагу на раму обраної картини для спальні – вона повинна бути зроблена з дерева обов'язково, і тим самим підтримувати сприятливу ауру у вашій спальні.Картини для вітальні

Якщо ви вперше купуєте для своєї квартири або будинку мальовниче полотно, то визначте основні кольори в інтер'єрі вашого житла, бажано щоб ці відтінки були присутні в картині. Від стилю інтер'єру залежить і робота, на яку потрібно звернути увагу. Якщо у вас є видимим мінімалізм в обстановці, обробці кімнат, близький до стилю «хай-тек», то швидше за все можна було б зупинити свою увагу на дуже хорошій чорно-білій фотографії, абстракції або сюрреалізмі.

Знайти хорошу картину для вітальні складно, тут крім власних відчуттів доцільно, щоб робота відповідала стилю і загальному колірному колориту. Коштує живопис дорого, тому можна для початку вибрати гарну копію роботи, що сподобалася. Це не складно, тим більше, що копію можна виготовити на замовлення. Сміливо вибирайте таку картину, яка не викликає негативних емоцій, швидше за все це те, що ви шукаєте. Для вітальні сюжет роботи має немале значення, адже це – завершальний штрих інтер'єру. Дуже гармонійно вписуються в такі кімнати зображення тихої води з вітрильником (добре, якщо він дивиться носом в кімнату – це принесе удачу і гроші). Такого роду картини викликають відчуття умиротворення, свіжості. Добре підходять для спільної кімнати літні пейзажі, лісові хащі, освітлені сонцем, квіткові натюрморти, тихий дворик. Якщо кімната не яскрава, нуднувата, то робота яскравих, насичених відтінків буде прикрашатиме вашу вітальню.

Оформлення і розмір полотна

Рама картини неодмінно повинна органічно вписатися в загальний стиль кімнати і гармоніювати з меблями або аксесуарами.

Що стосується величини картини, то необхідно враховувати розміри приміщення. У міських типових квартирах найкраще виглядають твори горизонтального формату. Якщо хочете над диваном розташувати картину, то ширина її повинна становити половину ширини спинки дивана. Якщо хочете розмістити дві-три картини, то займана площа збільшується, але 1/3 стіни має бути вільною, тому що якщо стіни занадто заповнені, то приміщення візуально здається менше. Зовсім маленькі картини не привертають уваги, і їхня роль в дизайні зводиться до нуля.

За матеріалами сайту: www.privat-designe.com.ua

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас