Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Силіконові і пухові подушки: які краще

Силіконові і пухові подушки: які краще

На сьогоднішній день різновидів подушок дуже багато, і їх можна розділити на два основних класи за наповнювачами: натуральні і штучні. А в цій статті будуть описані основні переваги та недоліки цих наповнювачів, щоб вам було простіше визначитися з вибором.Пухово-пір'яні подушки: в таких пуховий наповнювач становить до 90% маси, а решта – перо. Пуху більше – вона легша і м'якша, але разом з масою пуху росте і ціна. Найкращими наповнювачами вважаються пір'я і пух гусей, качок та інших водоплавних птахів. Подушки з них виходять дуже легкими і об'ємними.

З недоліків пухових можна відмітити те, що вони не дуже пропускають повітря. Подушки з часом накопичують в собі неприємні запахи поту і стають дуже привабливими для кліщів, чиї екскременти зумовлюють виникнення алергічних реакцій. За ними необхідний догляд, їх необхідно один або два рази на рік здавати і хімчистку, а влітку, в саму спеку, прожарювати на сонці.

Зі штучних наповнювачів виділяють силікон. Це м'який матеріал, такі подушки на відміну від перо-пухових, добре пропускають повітря. Силіконові дуже зносостійкі, вони мало схильні до зовнішніх впливів. Відмінно тримають форму.

Подушки з наповнювачами на силіконовій основі зручні ще й тим, що вони витримують прання і віджимання в пральних машинках, не втрачаючи, при цьому, антибактеріальний ефект. Протягом декількох років силіконові подушки не змінюють форму, незважаючи на всі дії при використанні.

Вони не збиваються, не насичуються запахами, утримують тепло протягом тривалого часу, а також мають більш тривалий термін служби ніж пухо-пір'яні. У них кліщі не заводяться.

До того ж, завдяки своїм властивостям, мають ортопедичний ефект.

Підсумувавши, можна сказати, що основним недоліком перо-пухових подушок є складний догляд і непрактичність.

Подушки з силікону таких недоліків позбавлені, але натуральними вони не є, а значить, не здатні подарувати того сну, як подушки з природними наповнювачами.

Вибирати необхідно в кожному конкретному випадку, виходячи з того, наскільки інтенсивно і де вона буде використовуватися, як буде зберігатися, чи буде у вас час повноцінно доглядати за нею. Від цього також залежатиме ваш міцний і здоровий сон.

В інтернет-магазині Невия http://nevia.com.ua/podushki ви зможете знайти дуже великий вибір найрізноманітніших подушок, як за наповнювачами, так і за ціною! Цей магазин з задоволенням реалізує вам швидку доставку и якісний сервіс.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас