Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Форми, розміри і дизайн килимів в інтер´єрі

Форми, розміри і дизайн килимів в інтер´єрі

Килим грає велику роль в інтер'єрі кімнати. Він дарує затишок, відчуття тепла і спокою, надає душевної гармонії і робить простір не таким порожнім і холодним.Незважаючи на всі сучасні тенденції та наявність різних підлогових покриттів, вони як і раніше залишаються актуальними, а їхня різноманітність приємно радує і дивує. При виборі цього підлогового покриття необхідно врахувати такі моменти, як: форма, розмір і дизайн. Адже пропорційно обраний розмір килима і його забарвлення забезпечують ефектну взаємодію з підлогою та іншими елементами інтер'єру.

Інтернет-магазин килимів ComfortRoom пропонує великий вибір бельгійських, турецьких, молдавських, індійських виробів. Тільки тут ви можете вибрати те, що підходить під ваш індивідуальний стиль і дизайн, під ваші вимоги і бажання, за вигідними цінами в Україні з безкоштовною і швидкою доставкою в будь-яке місто!

Форма килима

Довгий час найпоширенішою формою є прямокутник. Це найуніверсальніша форма, яка підходить під будь-який стиль і в будь-яку кімнату. Однак, крім цієї форми можна також зустріти наступні…

Форми, розміри і дизайн килимів в інтер'єрі

  • круглий або овальний;
  • квадратний;
  • і окремий формат – килимові доріжки.
Наприклад, головна особливість круглих виробів полягає в наявності центрального малюнка (орнаменту). При цьому витрата матеріалу на пошиття килима прямокутної і овальної (або круглої) форми практично однакова, але ціна буде відрізнятися. Дорожче коштуватиме килим овальної форми із-за складності виконання. Рідко зустрічається квадратний килим.

Як вибрати розмір килима

Перш ніж відправитися за покупкою, важливо визначитися з розміром килима, виходячи із загальної житлової площі. Тому перш за все необхідно зробити виміри. Прийнято розрізняти:
  • маленький;
  • середній за розміром;
  • і великий.
Існує також килим трансформер, елементи якого можна кожен раз переставляти по-новому. Ця ексклюзивна ідея дозволяє міняти обстановку в кімнаті.

Дизайн килима

Фантазії дизайнерів не мають меж і яскравий тому доказ – великий асортимент килимів. Однак, сьогодні актуальні такі стилі, як: етнічний, класичний, японські мотиви, і всілякі стилізації. Модно також поєднувати в забарвленні одного килима одночасно кілька стилів, або мотивів з різних країн. Новою тенденцією є фактурні килими з додатковою фурнітурою і ефектом об'ємності. Як фурнітуру, використовують: шкіру, метал, стрази.

Килими в інтер'єріФайли для завантаження

Цікавий матеріал для вас