Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Не чекай, не переплачуй: де найвигідніше купувати осінній одяг для дитини?

Не чекай, не переплачуй: де найвигідніше купувати осінній одяг для дитини?

Якщо ми говоримо про якісні речі, то в європейських онлайн-магазинах. Більшість брендових речей, які ви бачите на українських сімейних порталах, приходять саме звідти, тож у нас продаються з націнкою. Ми підготували огляд європейських аутлет-майданчиків, завдяки яким ваша дитина не змокне, не змерзне, а сімейний бюджет не застудиться.Є дві добрі новини та одна погана. Добра перша: в Європі дуже якісну нову річ легко купити за смішні гроші. Добра друга: доставка – не проблема. Погана: асортимент великий, тому вибір може потребувати чимало часу.

Lidl

Lidl

Німецька мережа супермаркетів з філіями в інших країнах. Маркетингова політика філій відрізняється від «материнської», тому вибір дитячих товарів в них менший. Не спокушайтеся бажанням, наприклад, почитати про асортимент «знайомою» англійською мовою – великобританський Lidl являє собою виключно продуктовий магазин. Меню німецького сайту досить просте, щоб у ньому розібратися.

Kik

Kik

Також німецька роздрібна мережа з онлайн-магазином. Основні колекції на сайті оновлюються приблизно раз на тиждень. Є постійний розділ Sale (розпродаж), де нові позиції з’являються частіше, переважно вранці. Речі в цьому розділі зазвичай коштують 2 євро.

Zalando

Zalando

Відомий у вузьких колах мультибрендовий магазин. А саме зорієнтований на стиль. Тут зібрано одяг багатьох марок, жаданих батьками зі смаком до гарного вбрання, але зазвичай дорогих і шалено дорогих в Україні. Можна ощадливо розжитися як дощівкою, так і бомбером або ж гарненькою курткою з підкладкою.

Tchibo

Tchibo

Ми завжди думали, що це кава, аж воно он як – ще й одяг. Гарний, зручний, сучасний. Навігація в дитячому розділі відсутня принципово, дратує, звичайно, але дитячі курточки в Tchibo дуже класні, до них варто домотати.

SportsDirect

SportsDirect

З назви зрозуміло, що одяг тут переважно функціональний, для активного відпочинку. На щастя, увесь він стильний або, як мінімум, справляє враження якісних європейських речей. І його ДУЖЕ БАГАТО. Сюди варто зайти в першу чергу, якщо ви шукаєте саме куртки. Вони тут як для виїзду на природу, де грибам байдуже до вашого вигляду, так і яскраві-стильні для міста.

Що стосується доставки, то на ній також можна добряче заощаджувати. Є сервіс myMeest, який дозволяє замовляти речі з європейських і китайських магазинів без посередників, просто до своїх дверей. Оплата лише за доставку. Ось відеоінструкції, які розкладають цей процес по поличках. Дуже корисно, що покупки з різних магазинів можна збирати в одну посилку. myMeest – сервіс міжнародної поштово-логістичної групи Meest Group, яка має більше 27 років досвіду у міжнародних перевезеннях. В частині надійності та зручності я не знайшла до чого «підкопатися».

Діліться власними улюбленими магазинами, які не ввійшли в цей огляд!

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас