Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як зробити диван улюбленим місцем відпочинку для кожного члена сім´ї

Як зробити диван улюбленим місцем відпочинку для кожного члена сім´ї
 

У будь-якому будинку є улюблене місце для збору всіх членів сім'ї і спільного проведення часу. І, як правило, це або обідній стіл, або диван у вітальні. Як зробити так, щоб всі ваші домочадці із задоволенням збиралися і відпочивали у вітальні на дивані? Насправді це не так вже й складно, особливо якщо скористатися нашими порадами.

Звичайно, для того щоб вітальня з диваном у центрі стала улюбленим місцем відпочинку для всієї родини, в першу чергу, потрібно, щоб в ній з'явився той самий диван. І головне, щоб це був не просто диван, а привабливий і зручний диванчик, на який буквально хочеться присісти. На сайті Ligardo.com.UA ви зможете вибрати і придбати саме такий диванчик!

Зверніть увагу на оббивку

Погодьтеся, сидіти на чомусь жорсткому і колючому довго не захочеться, та й кожен день, тим більше. Щоб було приємно проводити час на дивані, він повинен мати м'яку, приємну на дотик оббивку. Плюс до всього, вона повинна бути також приємною на вигляд і радувати око. Дозвольте собі трохи сміливості і поставте яскравий диван у вітальні, який буде приковувати всю увага до себе.

Додайте домашнього текстилю

Текстильні подушки різних розмірів і м'який плед буквально змушують захотіти сісти або навіть прилягти на диван, і до того ж роблять атмосферу у вітальні більш затишною і комфортною. Безумовно, якщо на дивані постійно буде відпочивати вся сім'я, то подушки швидко затруться, тому вибираючи такий декор для дивана, подбайте заздалегідь, щоб на подушках були змінні наволочки, які ви в будь-який момент зможете освіжити, виправши в машинці.

Зробіть відпочинок комфортним

Дивитися телевізор не завжди хочеться, а якщо ви і ваші домочадці до того ж любите почитати, тоді придиванна тумбочка або полка з улюбленими книгами і журналами вам просто необхідна. Поставте її поруч, щоб з дивана можна було дотягнутися однією рукою, і вам більше не доведеться вставати з улюбленого місця, щоб взяти щось почитати, коли захочеться.

Поставте поруч затишний журнальний столик

Виберіть зручний і простий журнальний столик. Розмістіть його також поблизу, на відстані витягнутої руки. На нього ви завжди зможете поставити чашечку чаю і покласти щось смачненьке. А ще, маючи під рукою зручний журнальний столик, вам також не доведеться зайвий раз вставати, коли захочеться чаю або печива.

Ще один варіант, який допоможе зробити ваш відпочинок більш «зручним» - це поставити поруч з диваном невеликий столик-мінібар з чистими склянками і пляшкою мінералки. Таке просте рішення позбавить вас необхідності зайвий раз вставати, коли захочеться¸ наприклад, попити.

Насолоджуйтесь! Приємного відпочинку!

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас