Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

7 порад для нареченої: весільний день без «промахів»

7 порад для нареченої: весільний день без «промахів»

Підготовка до весілля – процес не лише відповідальний і трудомісткий, а ще й неймовірно хвилюючий. І що ближче до заповітної дати - то більше хвилювання. Кожна наречена мріє, аби на її весіллі все пройшло ідеально, щоби свято було добре організованим, оригінальним, стильним, веселим… Важливо, щоби весілля пройшло на вищому рівні, а також – щоби самі молодята могли максимально насолодитися ним, не відволікаючись на дрібні організаційні моменти. Тож ми підготували 7 порад, які стануть хорошою підказкою для кожної нареченої і допоможуть оминути поширені помилки.1. Не експериментуйте

В день весілля кожна наречена хоче виглядати на всі сто! Та, намагаючись підкреслити свою красу, не вдавайтесь до експериментів напередодні визначного дня. Не варто вперше робити перманентний макіяж, кардинально змінювати колір волосся, навіть нові засобами для догляду за шкірою чи волоссям краще не випробовувати за кілька днів до важливої дати. Бо ж ви ніколи не знаєте, як зреагує організм, а алергічні реакції вам зараз аж ніяк не потрібні.

2. Залиште трохи часу в запасі

Ранок нареченої сповнений не лише емоціями, а й безліччю підготовчих етапів. Тож годинка – півтори, яку ви матимете в запасі (про всяк випадок) ніколи не буде зайвою. «Резервний» час можна буде відвести на макіяж і зачіску (бо ж це процеси творчі, поспішати не варто…), на одягання сукні та аксесуарів і, звісно, на створення найбільш трепетних кадрів для майбутнього весільного альбому.

3. Про змінне взуття

Більшість наречених готують для себе запасну пару зручних туфель, аби в момент, коли основні, «парадні» на підборах вже не сила буде носити – змогти перевзутися і продовжити святкування. Дуже правильне рішення. Але зважте на наступні моменти: напередодні ви маєте приміряти весільну сукню з обома парами взуття, адже якщо різниця між висотою підборів кардинальна – перевзувшись ви просто замітатимете подолом білої сукні. Тож варто «підігнати» її довжину таким чином, аби вона співвідносилась і з «основною», і з «резервною» парою туфель. А також, врахуйте таку пораду: змінюйте взуття через кожні дві години. Тоді вдасться уникнути натертих мозолів і втоми ніг від довгого перебування в одному й тому ж самому взутті.

4. Зберіть пакунок із найнеобхіднішим

Заздалегідь обов’язково наготуйте невелику косметичку, в яку варто покласти блиск чи помаду для губ, матуючі серветки для обличчя, пудру… Також, запасіться вологими серветками, аспірином, бактерицидним пластиром, покладіть кілька булавок, голку з ниткою, прозорий лак для нігтів … Так-званий «комплект на випадок непередбачуваної ситуації». Ці речі можуть знадобитися вам, а деякі з них – навіть дуже сильно виручать, тож прикро буде, якщо у найнеобхідніший момент потрібної дрібнички не знайдеться під рукою. Звісно, ви не зможете особисто носити цей пакунок з собою, тому доручіть відповідальність за нього своїй дружці.

5. Виспіться

В день весілля вам не тільки потрібно виглядати на всі сто, важливо так само почуватися. Знадобиться чимало енергії і сил, адже день буде насиченим, довгим, сповненим різних подій,а головне – емоцій. Тож влаштуйте все таким чином, аби мати змогу добре виспатись напередодні одного з найважливіших днів у вашому житті. Якщо залишились ще якісь незавершені справи, приготування – доручіть їх людям, які допомагають вам із організацією і забезпечте собі спокійний відпочинок. Із засинанням можуть виникнути проблеми, адже ви, зрозуміло, хвилюватиметесь, та від снодійного краще відмовитись – від нього наступного дня може розболітися голова. Також, не варто відкладати дівич-вечір на останній день, особливо, якщо це має бути гучна вечірка з великою кількістю алкоголю.

6. Делегуйте обов’язки

Продовжуючи попередню пораду хочеться наголосити – навіть якщо ви не звертаєтесь до послуг професійного весільного організатора, спробуйте розподілити обов’язки між людьми, які допомагатимуть вам з організацією весілля таким чином, аби ви і ваші найближчі могли сповна насолодитися важливим днем. А не, як це часто буває, коли батьки наречених настільки стараються зробити свято для дітей, що в результаті самі не бачать його, адже вони то зустрічали запізнілих гостей, то телефонували кур’єру з доставки квітів, то вели переговори з адміністратором ресторану…

7. Насолоджуйтесь своїм днем!

Найголовніше правило: пам’ятайте, що весілля - це свято для вас і вашого коханого. Цей день більше не повториться, тож насолодіться ним сповна! Ловіть кожен момент, кожен дотик і погляд, намагайтеся прожити кожну мить особливо яскраво. Якщо і виникатимуть якісь несподіванки, можливо не завжди все йтиме за планом – зустрічайте такі сюрпризи з посмішкою і хорошим настроєм. І пам’ятайте - це ваш день. Будьте впевнені в своїй неповторності!

Автор: Марта Павлюк

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас