Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Оригінальні ідеї, як відсвяткувати день вчителя в школі

Оригінальні ідеї, як відсвяткувати день вчителя в школі

День вчителя – улюблене свято як самих педагогів, так і їхніх учнів. У кожній країні є свої звичаї і традиції, пов'язані з цим днем. Так, в Аргентині день вчителя – це національне свято і офіційний вихідний день, а в Китаї в це свято учні зі своїми батьками за традицією відвідують вчителів, ведуть теплі розмови і, звичайно ж, висловлюють свою подяку за їхню нелегку працю.В Україні це свято трохи не збігається із Всесвітнім днем вчителя, який відзначається щороку 5 жовтня, у нас за старою традицією вчителів шанують в перші вихідні другого місяця осені. У цей день в школах і університетах учні вітають своїх викладачів, дарують їм подарунки і квіти, організовують концерт самодіяльності, а іноді і проводять заняття замість вчителів, щоб ті могли повністю відпочити і розслабитися. Так проходить святкування з року в рік протягом вже багатьох років, тому пропонуємо поглянути на це свято трохи з іншого боку і внести пару нових ідей, від яких вчителі залишаться в захваті.

Зробіть фотозону

Придумайте гарний фон, наприклад, з написами і стрілками з серії «ось кращий вчитель» - на такому тлі кожен викладач захоче сфотографуватися. Молоді вчителі, можливо, навіть захочуть зробити селфі з улюбленими учнями. Вартість реалізації такої ідеї зовсім невисока, особливо якщо врахувати, що це буде презент всім вчителям школи від усіх учнів. Зібрати необхідну суму можна заздалегідь, просто пройшовшись по класах і запропонувавши учням скинутися на ідею або розповівши на батьківських зборах про ідею, попросити скинутися всього по 5-10 гривень, і цього буде цілком достатньо. Далі серед учнів знайти того, хто захоплюється фотографією, і попросити відзняти всіх, звичайно ж, в обмін на дозвіл пропустити уроки. Якщо залишаться гроші в бюджеті, можна орендувати і червону доріжку для вчителів і зустрічати кожного вранці бурхливими оваціями. Правда, якщо у вас в школі консервативне керівництво, то таку ідею навряд чи схвалять.

Організуйте чілаут зону

Ще одна ідея не для консервативних, а для шкіл, що йдуть в ногу з часом. Робота вчителя дуже напружена і часом нервова, тому запропонуйте своїм вчителям трохи розслабитися від щоденного нервування, організувавши своєрідну чілаут зону. Це можна зробити в першій половині дня в концертному залі або попросивши виділити малий спортзал. Суть полягає в наступному – включіть в приміщенні м'яку, приємну музику, приготуйте ароматний чай, розставте зручні стільці і головне – не давайте права туди заходити учням ані на секунду. Плюс, якщо дозволить керівництво, можна найняти масажиста або двох на півдня, заплативши їм по 1000 гривень (знову ж таки, якщо скинутися всією школою, це вийде приблизно по 2-3 гривні з учня), зате такої турботи ваші вчителі точно не забудуть.

Конкурс есе

На передодні свята, за тиждень чи два, організуйте серед учнів конкурс есе на тему «Учитель, якого я запам'ятаю» або «Найкращий учитель – який він?». Після, найкращі роботи можна буде зачитати на святковому концерті – це неодмінно зворушить і розчулить викладачів. А щоб робіт було багато і учні дійсно постаралися, в якості призу можна домовитися з викладачами гуманітарних наук про хорошу річну або семестрову оцінку.

Індивідуальні блокноти

Якщо у вашій школі прийнято, що кожен клас окремо продумує і планує привітання вчителям, тоді можна озброїтися такою ідеєю – зробити фото класу з усіма вчителями і замовити в поліграфії блокноти з індивідуальним зображенням учнів і вчителя. Блокнот стане у нагоді кожному викладачеві в роботі, а зображення на ньому завжди нагадає про улюблених учнів.

І нехай все місто знає!

Як варіант, замість квітів, цукерок і різних подарунків можна замовити привітання на сітілайтах в місті – такий подарунок теж буде дуже приємний будь-якому педагогу, особливо, якщо ще й написати, що це спеціально для найкращого викладача в світі. Вартість оренди сітілайта порівняно недорога – в регіонах близько 600-800 гривень за місяць, в столиці, звичайно, трохи дорожче. Але навіть на ті ж 700 гривень, що ви зможете купити? Хороший букет обійдеться в половину вартості, плюс листівка, цукерки і максимум пляшка вина або шампанського. А так, все місто дізнається, що ваш викладач гідний звання «Найкращого вчителя!».

Індивідуальні привітання

Як правило, вчителі ведуть свої заняття постійно в одних і тих самих кабінетах, і цим теж можна скористатися. Як? Підготуйте заздалегідь іменні таблички з добрими приємними словами та побажаннями кожному педагогу, і в день свята з ранку розмістіть на дверях кабінету. Побачивши напис, що «Тут працює самий чуйний, добрий, улюблений викладач з географії, який не втомлюється щодня відкривати нові горизонти знань для своїх учнів», гарний настрій вашому вчителеві в це свято буде забезпечено з самого ранку.

Любіть своїх вчителів, цінуйте їхню нелегку працю і дякуйте за терпіння і любов до учнів – кожен з них на це заслуговує сповна.

За матеріалами funhouse.com.ua

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас