Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Іграшки з петриківським розписом – найкращий український подарунок

Іграшки з петриківським розписом – найкращий український подарунок
 

Сувенір – це прекрасна можливість нагадати близьким і рідним про себе, а також про найпрекрасніші моменти і найсвітліші почуття, а сувеніри з петриківським розписом володіють особливим шармом і чисто українським колоритом. На деякі свята, як скажімо Новий Рік, хочеться піднести щось особливе кожному, і новорічні іграшки з петриківським розписом від http://www.podaro4ek.com.ua/175_group=158_Novogodnij-dekor.html стануть прекрасним новорічним подарунком, унікальною прикрасою для будинку і неодмінно порадують друзів, колег і просто знайомих.Петриківський розпис – одна з найдавніших спадщин нашої нації. За старих часів петриківкою прикрашали печі, стіни, посуд і різні побутові дрібниці. Хоч зародився петриківський розпис в Дніпропетровській області, поступово він поширився і на всю східну і центральну Україну, і навіть дійшов до західних майстринь, ставши справжнім символом нашої країни.

Розписували мальовничими квітами абсолютно все – починаючи зі скриньок, тарілок, ложок, кухонних дощечок, і закінчуючи гребінцями, милими прикрасами для волосся і, звісно, дитячими дерев'яними іграшками, писанками і всілякими сувенірами. Серед настільки різноманітної і барвистої української символіки важко знайти щось, що краще за цей розпис зможе висловити і показати всю справжню красу української душі. Відмінним сувеніром на Великдень може стати брелок або просто красива дерев'яна писанка, а миле янголятко або зірочка, прикрашені традиційним розписом, стануть чудовою прикрасою новорічної ялинки і оригінальним доповненням до подарунка на вечерю або на День Миколая.

На окрему увагу заслуговують і дитячі дерев'яні іграшки від наших майстрів – брязкальця, стучалки, свистульки, сопілки та інші, які також традиційно прикрашають петриківським розписом. Ці іграшки абсолютно безпечні, і ви можете не переживати, якщо дитина потягне її в рот. Секрет техніки полягає в яєчному жовтку – так малювали раніше і малюють сьогодні, завдяки чому навіть через довгий час фарби не втрачають свого первісного вигляду.

Сам розпис дуже різноманітний і може бути як різнобарвним, з яскравими квітами і строкатим листям, так і складатися всього з одного основного кольору і одного додаткового, наприклад, синього, і нагадувати ті казкові візерунки, які іноді малює мороз на вікні взимку. У будь-якому випадку виглядає він просто чудово, і це відмінний привід піднести річ з таким візерунком в подарунок рідній і близькій людині, а ось який малюнок вибрати – вирішувати вам.

Автор: Сальнікова Катерина

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас