Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Що подарувати майбутньому чоловікові на весілля

Що подарувати майбутньому чоловікові на весілля
 

Дарувати подарунок майбутньому чоловікові на весілля – давня традиція, яка до недавніх пір в наших краях була забута. Зараз вона знову популярна, причиною тому могли послужити численні матеріали в мережі про західні звичаї весіль, де ця традиція завжди залишалася популярною нарівні з клятвами. Як би там не було, але дарувати один одному подарунки на честь одруження – це прекрасно. Що подарувати чоловікові?Безумовно, подарунок на весілля повинен бути особливим і висловлювати ваші найщиріші почуття. Як це можна зробити? Можна проявити увагу і розуміння того, що сімейне життя – це не тільки спілкування удвох, а іноді ще й зустрічі з друзями, і підібрати щось для відпочинку «чоловічою компанією» в інтернет-магазині подарунків Event-cards, наприклад, набір для гри в покер з фішками або подарувати приставку для ігор. Такими подарунками ваш чоловік не тільки користуватиметься із задоволенням і хвалитися ними перед друзями, але і завжди буде згадувати про вас, відпочиваючи в компанії друзів.

З іншого боку, можна проявити турботу і піднести щось, що він зможе завжди носити з собою. Наприклад, це може бути стильний кишеньковий гребінець, кишенькова хустка з вишитими ініціалами, стильне портмоне з дубленої шкіри, чохол для водійських документів – варіантів море. Варто просто трохи задуматися, і ви відразу ж зрозумієте, що це може бути.

До речі, якщо повернутися до традицій, то наші бабусі дарували своїм нареченим подарунки, зроблені своїми руками, і вважали, що вони служать свого роду оберегом для коханого від пристріту і порчі. Найкращим оберегом, безумовно, вважалася вишита вручну сорочка.

В якості подарунка на весілля також можна піднести щось, що буде нагадувати про найсвітліші моменти ваших відносин. Наприклад, це може бути альбом з фотографіями з подорожей, відпочинку, якихось знакових подій, з яких можна зібрати цілу love-story. Через багато років після весілля вам буде дуже приємно переглядати такий альбом і згадувати найпрекрасніші моменти. Як варіант, альбом можна завершити вашим весільним знімком або залишити вільні листи, які пізніше можна буде доповнити новими, вже сімейними фотографіями.

І звичайно, завжди актуально підносити щось романтичне. Це може бути пісня, спеціально написана для цього випадку, або просто добре підібрана і відрепетирувана популярна пісня, яка подобається вам двом.

Вибираючи подарунок нареченому, можна звернутися і до більш практичних подарунків – основна маса чоловіків все ж більше цінує різні корисні речі. Якщо ваш наречений відноситься до цього типу, тоді можете сміливо подарувати велосипед, набір інструментів для дому, який-небудь гаджет, який допоможе йому краще реалізувати себе в роботі або щось потрібне для хобі і відпочинку. Такий подарунок він точно оцінить по достоїнству.

У будь-якому випадку варіантів дуже багато, і щоб знайти найкращий подарунок, просто сядьте і гарненько подумайте над цим, адже хто як не ви, його майбутня дружина, знає все про його інтереси, бажання і захоплення?

Будьте щасливі!

Автор: Сальнікова Катерина

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас