Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Чому не варто публікувати дитячі фото в соціальних мережах?

Чому не варто публікувати дитячі фото в соціальних мережах?
 

Наше життя сьогодні настільки тісно пов’язане зі соціальними мережами, що для декого вигляд його профілю в Інстаграм став чи не важливішим за те, що відбувається в реальному житті. Ми хвалимось своїми досягненнями на роботі, демонструємо світлини з відпочинку, кадри буднів та свят. А також, виставляємо фото своїх дітей.Деякі батьки в цьому плані просто шаленіють, вони буквально завалюють свої сторінки в соцмережах фотографіями малюків, виставляючи на загальний огляд кожен їх крок. Природно, що ми гордимося своїми дітьми і бажаємо поділитися цим, але перегинати палку теж не варто.

По перше, маєте розуміти, що фото малюків, кожне з яких вам здається унікальним і найдостойнішим публікації, можуть дратувати деяких ваших інтернет-друзів, якщо виставлятимете їх з непомірною частотою. А, по друге, така щира відкритість в соціальних мережах може навіть нести деяку небезпеку для ваших діток. Адже ви не завжди можете бути впевненими, що такі сокровенні світлини переглядають тільки доброзичливі люди.

Звісно, панікувати одразу не варто, але кожній мамі чи татові, які люблять демонструвати фото своїх дітей у мережі, варто запам’ятати деякі «правила безпеки». Адже з того моменту, як якась світлина потрапляє в Інтернет – вона стає доступною для багатьох і може бути використаною в різних цілях.

Не варто виставляти фото, на яких ваші діти напіводягнені, навіть якщо це дуже милі світлини. Адже в мережі чимало людей з нездоровою психікою, які дивитимуться на ці фото зовсім по-іншому, ніж адекватні користувачі. Крім того, різні кумедні світлини, особливо ті, де ваші малюки оголені, в майбутньому можуть заставити їх червоніти. Тож не варто виставляти на загальний огляд подібні, так би мовити, особисті світлини, за які колись може бути соромно вашим дітям.

Також, не потрібно публікувати фото, на яких ваші діти з іншими малюками, без дозволу їх батьків. Адже кожне фото несе певну інформацію і ви не маєте права розпоряджатись нею, якщо стосується ця інформація не лише вас.

Не вказуйте геолокації на знімках з дітьми, адже така інформація повідомляє про місця частого перебування ваших чад. А нею можуть скористатися в своїх цілях різні люди, і не завжди з добрими намірами. Те саме стосується фотографій з різних секцій, гуртків, шкіл, які відвідують ваші діти, адже в них, знову ж таки, інформація про місця їх частого перебування, якою не всім потрібно володіти.

Автор: Марта Павлюк

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас