Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Веселі дитячі ігри на Хеллоуін

Веселі дитячі ігри на Хеллоуін
 

Хеллоуін – неймовірно веселе свято, як для дорослих, так і для дітей. Сучасні батьки все частіше влаштовують своїй дітворі Halloween-вечірки. Про те, як організувати таку, ми вже писали трохи раніше. Тепер же поговоримо про найцікавішу частину свята – розваги.Ми пропонуємо вам ідеї веселих і захоплюючих ігор на Хеллоуін, які неодмінно сподобаються дітлахам, а від вас потребуватимуть мінімум зусиль і грошових витрат.

Тож почнемо…

Ходіння по павутині

дитячі ігри на Хеллоуін

Вам знадобиться: широкий скотч (непрозорий), іграшкові павуки і щось в якості призу (наприклад, неоновий браслет або паличка). Наклейте скотч на килим у формі павутини, розкладіть павучків, а в її центрі покладіть приз. Дитина повинна пройти по павутині, не оступившись (інакше вона падає і програє), зібрати всіх павучків і в кінці забрати приз. Якщо такий варіант здасться вам занадто простим, можна додати на павутину вирізаних з картону привидів, яких потрібно обходити і переступати.

Гарбузовий боулінг

дитячі ігри на Хеллоуін

Тут взагалі все гранично просто. Підготуйте 10 порожніх консервних банок (краще, як від оливок, кукурудзи або горошку) – задекоруйте їх під тематику свята. Кулею для боулінгу послужить маленький гарбуз – він може бути як справжнім, так і іграшковим (головне, щоб він був максимально круглим). А далі все просто: дітки по черзі кидають гарбуз по банках за принципом боулінгу і виграє той, хто збив більше банок, або ж команда, за сумою зароблених очок.

Приліпи «Бу!» на привида

дитячі ігри на Хеллоуін

Намалюйте привида на дошці або ватмані, підготуйте таблички з репліками «Бу!», на кожну з них із зворотного боку наклейте двосторонній скотч. Діткам по черзі зав'язуйте очі шарфом або накривайте величезним відьмацьким капелюхом – дитина повинна наосліп наклеїти репліку на привида.

Гарбузові хрестики-нулики

дитячі ігри на Хеллоуін

Для цього на ватмані або картоні розкресліть велике поле для хрестиків-нуликів (3х3 клітинки) і підготуйте по 5 маленьких гарбузів різних кольорів – наприклад, жовтих і білих (або які вам захочеться). Ну а далі все просто – грайте і змагайтеся в улюблені хрестики-нулики!

Святковий дартс

дитячі ігри на Хеллоуін

Він може стати як грою, так і просто розвагою. На дошку або щільний картон прикріпіть помаранчеві повітряні кульки, щоб вони утворили форму гарбуза. У них дітлахи можуть кидати дротиками, змагаючись між собою або просто розважаючись. А щоб було ще веселіше, кульки можна наповнити конфетті, тоді лопатися вони будуть не тільки весело, але й ефектно, створюючи справжню святкову атмосферу!

Автор: Сальнікова Анна

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас