Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

В чому зустріти 2017 рік Вогняного Півня?

В чому зустріти 2017 рік Вогняного Півня?
 

Зовсім скоро Новий рік! Жіночі голови вже переповнюють думки: як постати на святковій вечірці в найкращому вигляді? В числі іншого, обдумуємо і свій новорічний образ. Як одягтись, аби вгодити господарю 2017 – Вогняному Півню.

Який він – Вогняний Півень?

Півень – передвісник ранку, він сповіщає про відхід сутінків ночі і настання світанку. А також, Півень – боєць, який завзято і сміливо відстоює своє. Тож в 2017 можна очікувати виникнення ситуацій, в яких нам доведеться проявити наполегливість і силу духу, відстоюючи власні права. 2017, як стверджують астрологи, буде дуже сприятливим для реалізації давніх планів і задумів, які до цього бентежили своєю недосяжністю.

Півень – не лише емоційний і запальний лідер, а й добрий сім’янин. Тож 2017 рекомендовано зустрічати в колі близьких, в оточенні сім’ї, найближчих людей.

В чому зустрічати 2017, аби вгодити хранителю року?

Ну звісно ж, Вогняному Півню до душі червоний колір – він є пріоритетним. Цей колір є символом енергійності, сили, руху, а також пристрасті та яскравих емоцій. Не менше господарю 2017 подобаються рубіновий, кораловий, пурпуровий, а також вогняно-рудий, оранжевий, золотий і багряний. Такі кольори будуть доречними не тільки в новорічних нарядах, а й в оформленні інтер’єру.

Не зважаючи на підкреслену яскравість кольорової гами, ваш зовнішній вигляд має говорити про благородність, а не про вульгарність чи химерність. Ми рекомендуэмо придивитися до таких суконь, як ті, що представлені на https://free-catalog.su/faberlic/ - розкішні і елегантні з золотим орнаментом, який неодмінно прийдеться до смаку господарю наступного року.

Також досягнути потрібного ефекту допоможуть базові і стримані чорний та білий кольори, якими варто розбавити яскраву вогняну палітру. А ось від неприглядних сірих і болотних відтінків краще відмовитись – вони не до смаку ексцентричному Півню, який протистоїть будь-якій життєвій пасивності. Також, Півня відлякуватимуть леопардові принти.

Аксесуари

Щодо прикрас, в цю новорічну ніч можна сміливо одягати золото – не прогадаєте. Та, знову ж таки, не варто перевантажувати образ аксесуарами, балансуючи на межі яскравого вигляду та вульгарності. Також, можна підібрати вдалу біжутерію: масивні сережки, браслети, блискучі кольє (звісно ж, не одягайте все одразу).

Чоловічий образ

Чоловіки, зазвичай, менше переймаються своїм зовнішнім виглядом, ніж представниці прекрасної статі. Та, все ж, навіть тим, хто вкрай недбало відноситься до свого зовнішнього вигляду, варто продумати новорічний наряд, аби хоч трішки розбавити буденність, яка дуже дратує Вогняного Півня. Ви надаєте перевагу діловому костюму? – Розвійте строгість яскравою краваткою, або хусточкою на шиї. Креативна сорочка також може вдало розбавити стриманий діловий стиль.

Автор: Марта Павлюк

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас