Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як заощадити на весільній церемонії: 9 цікавих варіантів

Як заощадити на весільній церемонії: 9 цікавих варіантів
 

Весілля – справа не з дешевих, деяким парам допомагають батьки, інші змушені оплачувати самі своє торжество. За підрахунками, в Україні середнє весілля на 40-50 людей сьогодні обходиться в районі від 50 до 100 тисяч гривень, сума досить значна, особливо з огляду на економічну ситуацію в нашій країні. На чому можна заощадити без шкоди якості торжества? Сьогодні хочемо поділитися з вами декількома ідеями від весільних розпорядників, які допоможуть вам істотно заощадити гроші, витративши їх на свою подорож.Вибирайте безкоштовний майданчик для маленького весілля

Якщо ви плануєте невелике камерне весілля в колі рідних і близьких, тоді можна заощадити, вибравши безкоштовний майданчик для проведення виїзної церемонії. Природні локації – прекрасне місце для проведення такого торжества: їх можна по-різному прикрасити і сторонні люди вам не завадять. Парк, узлісся, пляж, поле та інше – все це може послужити відмінним місцем для проведення вашої церемонії, при цьому абсолютно безкоштовно.

Для великого весілля орендуйте спеціалізований майданчик

Якщо на вашому весіллі планується досить багато гостей, тоді краще заздалегідь орендувати спеціалізований майданчик для проведення весільної церемонії. А щоб заощадити, відразу вибирайте те місце, яке найбільше підходить під концепцію вашого весілля, тоді додаткових витрат на декор може і зовсім не знадобитися.

Придумайте альтернативу стільцям

На орендованому підготовленому майданчику вам напевно нададуть стільці, і можливо ще і чохли на них, якщо ж ви вирішили робити весільну церемонію на відкритому повітрі, тоді подумайте над альтернативними варіантами. Як варіант, можна поставити лавочки або взагалі тюки сіна, накриті тканиною – це допоможе істотно заощадити на оренді стільців і їх декорі.

Використовуйте один і той самий декор

Всі декорації з виїзної церемонії можна використовувати повторно в оздобленні банкетного залу, оформленні фотозони і інших місць, в цьому немає нічого страшного, плюс, це допоможе створити єдину атмосферу в різних локаціях весілля і, звичайно ж, заощадити на декорі.

Вибір ведучого

Замість професійного церемоніймейстера, попросіть одного з близьких друзів провести церемонію для вас. Такий варіант не тільки допоможе зберегти гроші, але і зробить атмосферу на вашому весіллі більш домашньою, затишною, щирою і емоційною.

Hand-made декор

Якщо у вас є час, бажання і натхнення, то чому б не зробити частину декору своїми руками? Ту ж подушечку для кілець, книгу для побажань, коробочку для подарунків, прикраси на машину та інші дрібниці можна спробувати створити вручну, також заощадивши кошти весільного бюджету.

Мінімум флористики

Постарайтеся відмовитися від живих екзотичних квітів – це коштує дуже дорого. Чудовою альтернативою їм можуть стати прості польові квіти для букета і сухостійні для весілля в стилі рустік. Для торжества в стилі бохо або еко арку можна прикрасити великою кількістю зелені і стрічками, а на сучасному весіллі в модерновому стилі букет і декор зовсім можна замінити оригінальними дизайнерськими прикрасами, які після ви зможете ще використовувати.

Автор: Сальнікова Катерина

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас