Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

7 факторів покупки ідеальної весільної сукні

7 факторів покупки ідеальної весільної сукні

Кожна наречена хоче бути найкрасивішою в день весілля, тому багато уваги приділяє своєму образу: сукня, туфлі, зачіска, макіяж — кожна деталь відіграє важливу роль. Сукня нареченої — основна складова образу. Саме тому у більшості виникає питання: «як правильніше обрати і де купити весільну сукню в Києві?».

Фактори покупки ідеальної весільної сукні:
  1. Займіться пошуком необхідного варіанту заздалегідь. За три місяці до урочистого дня вже можна переглядати каталоги в журналах, відвідувати салони, приміряти вбрання або домовлятися про пошиття.

  2. Зверніть увагу на зручність. Адже якщо весільна сукня дуже сковує рухи, то виконати у ній весільний танець, смачно поїсти і просто просидіти до закінчення вечора буде неможливо. Тканини, мережива, ручна вишивка, кольори і відтінки, стрази – все це прямо впливає на створення образу і настрій нареченої.

  3. Правильніше за все купувати сукню в професійному і спеціалізованому салоні. Так можна уникнути неякісного пошиття і підробок. Одним з популярних і затребуваних в Києві є весільний салон «Вельон». Крім того, відразу ж у салоні можна підібрати туфлі, біжутерію, аксесуари та інші важливі елементи для повноти образу.

  4. Правильніше за все відправиться на примірку з кимось із близьких (мама, подруга). Треба приміряти на себе кілька варіантів і запитати думки зі сторони. Конструктивна критика допоможе визначитися з найбільш підходящим варіантом і уникнути поспішних придбань.

  5. Обирайте плаття, ґрунтуючись на власних уподобаннях і бюджеті. Адже якщо наряд надмірно дорогий, можна вибрати альтернативу, яка буде відповідати можливостям нареченої. Заздалегіть подумайте про те, хочете ви шлейф або короткий варіант. На основі цього можна відібрати серію весільних суконь до примірки.

  6. Весільне плаття повинно відповідати загальній тематиці. Якщо свято проводиться в українському стилі, зверніть увагу на традиційні орнаменти і доповніть наряд відповідними аксесуарами. Для традиційного святкування чудово підходять пишні класичні варіанти.

  7. Якщо сукню вже куплено, то докладіть зусилля і залишайтесь у формі до заповітного дня. Надмірне схуднення або набір зайвих кіло можуть не тільки відбитися на фігурі, але і зіпсувати ефект від виходу у вбранні.
пишне весільне плаття Київ Продумавши свій образ, слід зайнятися пошуком надійного і професійного продавця. Салон «Вельон» порадує не тільки ціновою політикою, але і асортиментом сучасних, креативних і неповторних весільних суконь. Відчувати себе впевнено, щасливо і комфортно можна, якщо правильно визначитися з сукнею і лаконічно доповнити образ.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас